Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jobb a FACEBOOK az...

Miért jobb a FACEBOOK az IWIW-nél? Egyre többen vannak akik inkább azt használják, tényleg jobb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 06:50
 1/5 anonim válasza:
jóval komolyabb, na meg nemzetközi, de ha megnézed, iwiw-en szinte már "senki" nincs, és átpártolnak a facebookra, persze nem véletlenül
2011. ápr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. gyorsabb

2. nincs az az érzésed, hogy más oldalakat koppintanak le (mert az iwiw azt csinálja)

3. külföldi ismerősöket is megtalálsz rajta

...

és még sorolhatnánk..

2011. ápr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik az iwiw-nek az új felülete. Semmit nem találok meg rajta, viszont tele van számomra felesleges dolgokkal. Ellenben cserébe iszonyú lassú. Mikor pl üzenetet küldenék valakinek és gépelek, már rég leírtam a mondatot, de a betűk lassan egyenként jelennek csak meg.

Újabban én is a fészbúkot használom. Nekem jobban tetszik az.

2011. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem azért jobb a facebook mert:

-chat funkciója sokkal praktikusabb mint a levelezés

-jelezhetünk más embereknek egy mozdulattal(bökés)

-kezdőlapon sokkal több FONTOS információt tudhatunk meg másokról

-nagyszerű ötlet volt hogy a képeken megjelölheted az ismerőseidet mert így mások is megismerhetik a barátaidat

-nagyon jók az alkalmazások is

-egyszerűen fogalmazva sokkal fejlettebb a facebook

2011. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak hozzátenném, hogy ezeket az iwiw is próbálja lekoppintani egy kis fáziskéséssel.
2011. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!