Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért néznek le az osztálytárs...

Miért néznek le az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, és szakközépbe járok. Már eddig se voltam túl népszerű az osztályban, de idén...

Mindenki lenéz, csakazért mert, én nem cigizek, és nem rúgok be minden hétvégén.

Nem vok példadiák, de még így is én vok a legjobb tanuló (a többiek átlaga 2,5 körüli , az enyém 3,6)

Ja, ehhez társul, hogy kissé macis testalkatú vagyok. (nem dagadt, nem kórosan elhízott, hanem csak kissé túlsúlyos). Ahhogy rámnéznek a többiek, egyből fancsali képet vágnak (pffff... ilyesmit), és mindig tréfa áldozata vagyok.

Mit tudnák tenni? Sulit nem akarok váltani, mert mindjárt érettségi (4 hónap). DE így kín mindenn nap a suliban.

Az oszifő se nyerő, mert nem foglalkozik ilyen gondokkal.

Vagy kezdjek el cigizni? Akkor befogadnak? Vagy gyúrjak, hogy erősebbnek láccak? Mit tegyek????


2009. jan. 11. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne kezdj azért zülleni, hogymások befogadjanak, pláne, hogy nemsokára úgyis vége a sulinak és a hülye osztálytársaknak, utána tiszta lappal mehetsz egyetemre, főisklára, vagy akárhova. Egyszerűen legyél magabiztos, és tojjál a fejükre, ne húzd fel magad, tekintsd őket levegőnek, és a 4 hónapot így simán átvészeled, és ők is megunnak majd veled cívódni, ha átnézel rajtuk. Tapasztalatból mondom.

Egyébként meg sportolj, tornázz, erősítsd magad, ez neked is jó, a külalakodnak is, és ettől is magabiztosabb leszel.

Egyébként milyen vacak egy iskola, ahol a minél szarabb a nyerő.. Kérlek, ne süllyedj bele te is a mocsokba!

2009. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

nem hinném hogy a baj az hogy nem cigizel vagy nem iszol vagy a súlyod lenne, szerintem azokat a gyerekeket cikizik akik nem tudnak valami miért beilleszkedni, föképp mert saját magukat nem fogadják el és minden akár vicces beszoláson is felkapják a vizet.

nálunk az osztályba volt 3 nagyon csúnyácska fiu de egyik belöle nagyon jó fej volt öt senki nem cikizte, de a másik kettö mindenere ugrott, pedig az egyik nam is lett volna annyira csúnya, de mindenen megsértödöt, annál jobban kapott. a harmadik aki annyira jó fej volt az egyik legjobb tanuló volt és nem cigizet nem ivott és még csúnya is volt de még sem cikizte senki söt nagyon is bírtuk mert a személyisége egy nagyon kedevs és vicces ember volt. nálunk azokat cikizték akiket lehetett.

2009. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Érettségiig már fél lábbal is kibírod utána meg új iskola vagy munkahely. Egészen más lesz. a lényeg add önmagad ott is és fogadd el,hogy ők ilyenek. Hidd el te többre fogod vinni az életben mint ők, akár tanulás akár munka terén, s emberként is.
2009. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont neked lenne okod lenézni őket. A cigitől, ivástól nem lesz semmivel sem több az ember, sőt... Ők az egészségüket teszik tönkre. Valószinűleg strébernek gondolnak, mert sokkal jobb az átlagod mint nekik, és mint ilyen kilógsz a sorból. Ne rontsd el az átlagod, mert nem biztos hogy a szemükben jobb leszel. A 4 hónapot bírd ki, leérettségizel, és neked vége a sulinak. De nekik...
2009. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Saját tapasztalatból tudom, hogy milyen érzés is ez. Engem is lenéztek meg folyamat maceráltak, az osztfő jó arc volt, de nem igazán tudott mit tenni ellene. Amikor meg eljött az éretségi, akkor folyamat kértek TŐLEM segítséget, én meg sz@rtam rájuk. Csináltam a dolgomat, és ő nekik 2-es max 3as lett az éretségijük, nekem meg erős 4es. most másodéves technikusin vagyok, és sajnos ugyan azok az oszt társaim, de ki bírom. És már most látszik, a tanulmányi eredményből, hogy esetleg ki viheti vmire is az életben, és ki fog a süllyesztőbe kerülni.

Ha meg elkedzesz gyúrni, akkor arra figyelj, hogy senki ne tudja meg, mert akkor már azért is macerálni fognak. Mondj minél kevesebbet magadról, ha kérdeznek. Annál kissebb az esély arra hogy találnak indokot a macerára.

2009. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Feltételezem, hogy nem túl jó iskolába járhatsz, ugyanis ez a mentalitás ott jellemző, hogy lenézik pont azokat, akik a helyes utat járják, ergó nem züllenek. én egy erős gimiben végeztem, nálunk a cigizős, ivós, rózsaszín hajú, taplókat nézték le nagyon csúnyán. mondjuk nem is volt belűlük sok. nálatok meg feltehetőleg ennek az ellenkezője a norma.

semmi estre ne kezdj el cigizni, se inni. a sport viszont jó ötlet, jót fog neked tenni. ha olyat választasz, amiben ügyes vagy és szívesen űzöd, hatalmas önbizalmat ad. aztán már fecseghetnek az ostoba osztálytársaid, egyik füleden be, a másikon ki. ezt a 4 hónapot bírd ki, aztán jelentkezz olyan egyetemre/fősulira, ahol nincs rongyrázás (tévedés, hogy a felsőoktatásban nincs olyan, hogy kinéznek valakit, bizonyos fősulikon/egyetemeken sajnos a tanulmányi előmenetelnél sokkal "fontosabb", hogy milyen menő ruháid vannak, mennyi pénzt töm apuci a zsebedbe, illetve ki milyen drága kocsival parkol be minél pofátlanabbul a csóró tanárok helyére)

2009. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
97%
Én mindig is kövér voltam, érettségi előtt simán nyomtam a 100kg-ot.(lány vagyok) Az osztályomban volt rajtam kívül 15 "szép vékony" csaj, tegyem hozzá segg hülyék. Én jó tanuló voltam. A barátnőm is az volt, emellé elég bunkó stílusa volt. Mondanom sem kell, 4 évig mi voltunk a stréberek, különc, puncsolós qrvák. Szó szerint. Én dagadt voltam, a barátnőm meg a csóringer. (Nagyon szegények voltak a b.nőmék, ezért is lenézték). Leérettségiztem, most új osztályom van.Új lappal kezdtem, ápolónak tanulok. Az osztályom hálistennek (talán mert eleve empatikus osztály) elfogadott. Van olyan, hogy válogatott hülyék kerülnek egy helyre.(A szemetet a szél egy helyre fújja!Ezt ne felejtsd el!!!Sok sikert kívánok neked!Biztosra veszem, te többet érsz emberileg, mint az összes többi eggyüttvéve!!
2009. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
hát azért ezt az erős gimis dolgot megcáfolnám:D a milyenk az országos top5-ben van, de simán kicsináljuk a buzgó mócsingokat. Ezt csak azért mondom, hogy nem az van, hogy erős suli- strébereké a világ. Itt is emberek vannak rossz szándékkal, és mi is kicsináljuk a full 5ösöket.
2009. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Azt nem ondom, hogy kezd el cigizni, meg legyél holt részeg, de egy bulizástól nem lesz bajod. Bár ezzel most már lehet kicsit elkéstél. 11. erre jó idő... Mert idén már tanulnod kell... Gondolj bele, jövőre ha tovább tanulsz, semmi időd nem lesz szórakozni, utána meg pikk pakk már felnőtt is vagy és dolgozol, nap mint nap ua. csinálod és paff elistelik az életed... Jó nyilván lesz még sok örömöd az életben, de akkor is legalább lesz az életednek olyan része is amikor önfeledten szórakozhatsz. A társaid nem mondom h jó úton járnak, meg lehet el is cseszik az életüket, de ha mértékkal csinálja az ember akkor arra jó lesz később visszaemlékezni
2009. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyi, te mindnél többre fogod vinni...3,5 fölötti átlaggal már egyetemre is bejuthatsz ha rátanulsz a hajrában:)


Addigis 4 hónap...Neked gimiben lenne a hejed, persze az se gaancia az értelmes társaságra, de azért mégis...

Azért ne kezdj cigizni, mert így talán befogadnának..fölösleges, csak tönkreteszed magad, aztán pedíg le se lehet szokni, ennél nagyon butaság nincs!


4 hónap! Mondjak valamit? Nekem tetszel! Örülök, hogy vannak még emberek akik nem cigiznek nem isszák tajrészegre magukat buliból...


Még 4 hónap...aztán jöhet egy új élet, valószínűleg soha többé nem látod őket...legfeljebb néha felbukkanni az utcán...így legalább nem visznek bele minden hülyeségbe, most tanulj! Az érettségi és ez az utolsó pár hónap amikor a 4 évet átismételitek, még az életedet is megváltoztathatja...próbálj feljönni 4-esre...Onnan már egyenes út a felsőbboktatás, és onnan egy szebb boldogabb élet mint amit a mostani lenézőid álmodnak...


Persze gyúrni elkezdhetsz...pár fekvőtámasz, vagy felülés sose átr a kondinak se...:) De a tanulás a legfontosabb, most dől el a jövőd!:)

2009. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!