Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a nevemben...

Mit lehet tenni, ha a nevemben és a képeimmel csináltak egy regisztrációt egy meleg társkeresőt és még hasonló emailcímmel válaszolgatnak is?

Figyelt kérdés

Nagyon durva nem? lényeg, hogy feltettek pár képet rólam, leírták a fantasztikus sado-maso "vágyaimat" egy fiúval, és csináltak egy olyat emailt ami az én nevem, csak más szolgáltatónál, szóval kísértetiesen minden passzol.


Na de most hiogyan bizonygassam én egy amerikai (vagy német?) szolgáltatónak, hogy az nem én vagyok? Ha nem magyar a szolgáltató, akkor nem is lehet tenni semmit?


2010. nov. 14. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj nekik, menj rendőrségre, tegyél bármit, de ez szemétség!

Ne hagyd magad, amit lehet követ mozgass meg!

2010. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írj az oldal üzemeltetőinek!!! Webcammal meg személyivel be tudod bizonyítani h te vagy a képeken.

Csak egy kérdés h lehet h letörlik a gayromeóról, de ki tudja, melyiken csinálják meg legközelebb, amit ki tudja, mikor veszel észre...

2010. nov. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy a másik verzió h próbáld ki, hátha megtetszik :D
2010. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó vicces vagy ... de ajánlatok vannak bőven, ahogy láttam az oldalam látogatottságát :) Eszméletlen ...


Na rendőrség finoman szólva nem xarik erre magasról?

Megpróbálom az oldal üzemeltetőjét, csak így más országból elég nehéz lesz ezt bizonyítanom sztem, de próbálom már most is.

2010. nov. 14. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!