Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tart mindenki csodabogár...

Miért tart mindenki csodabogárnak amiatt, hogy nincs tévém?

Figyelt kérdés
A körülöttem élő emberek élete a BK, az X-faktor meg a Megasztár körül forog. Állandóan ezt hallgatom az irodában, csak onnan tudom, hogy vannak ezek a műsornak csúfolt vackok. Állandóan kérdezgetik, hogy kinek drukkolsz az x-faktorban? Erre én mindig mondom - tehát hetente kb. 2-3 alkalommal eljátsszák a témát - , hogy senkinek sem, mert nincs tévém, és amúgy sem tudom, hogy kik vannak benne...stb. Erre mindenki elkezd sápítozni, hogy jaj, nincs tévéd? Hát hogy lehet tévé nélkül élni...stb.? Már kezd a hócipőm tele lenni velük.
2010. nov. 14. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Tudod furcsa az, ami nem normális.

Nekem például van TV-m, csak szolgáltatóm nincs, helyette rá van kötve egy számítógép és egy játékkonzol, mert ugye azért a jó filmek érdekelnek, azokat meg úgy sem játsszák, vagy telenyomják reklámmal. Híreket a neten is lehet olvasni, szóval nem is hiányzik.

2010. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
41%
Tényleg! Hogy lehet tv nélkül élni?
2010. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert hülyék :D én sem szoktam gyakran tévézni, ha véletlen tv elé kerülök akkor is csak szidom őket hogy milyen parasztvakítás az egész... küldjön emelt díjú sms-t és nyerHET egy hétvégét Dundikával szerű kiírásoktól agyfszt kapok XD
2010. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
De neted van. Szóval ezeket a műsorokat meg tudod nézni neten is, nem kell ehhez tévé. Ha majd neted sem lesz, akkor beszélhetünk arról, hogy csodabogár vagy.
2010. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk sincs Tv-nk. És élünk nélküle. Boldogan :)


Az a kevés műsör, ami érdekel, szerencsére neten is beszerezhető, és megvehető is :)


És tudod mit? Neked van igazad. Az a kevés, amit láttam ezekből a "műsörökból" inkább elkeserít, mint hogy érdekeljen. Ilyenkor eszembe jut, hogy régen még ment a Játék határok nélkül, régen még volt Legyen ön is milliomos, ahol nem az agyatlanság ment, hanem igazán emberi küzdelem, gondolkodás. Persze az nem jó, ha erre igény van, mert a gondolkodó ember nem veszi meg a hetedik plazma tévét hitelre, és mértéktelen fogyasztás nélkül nincs kapitalizmus...

2010. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem van, de szinte soha nincs olyan, hogy én eléülök, és akkor most tévét nézek. Kizárólag valami unalmas tevékenység (reggeli készülődés, vasalás) háttereként kapcsolom be. Annyira nem rólam és nekem szól! A főzőműsor pl. érdekelne, de ott is mint mindenütt szinte csak angol-amerikai szereplők vannak, akiktől falramászok. Nem bírom a stílusukat, a szenzációs bohóckodásukat, de az ételeiket is nyugodtan megtarthatják maguknak. Ugyanez igaz a természetfilmekre is, és szinte minden másra.
2010. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Van tévém de soha nem nézem a szutyok műsorok meg a reklámok miatt. Ha filmet akarok nézni itt a net (reklám nélkül) a sok agyrohasztó médiafQs meg nem érdekel. Meg a politika meg a hírek sem. Nem pazarlom rá a kevés és (nekem) drága szabadidőmet!
2010. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs tévém, a hírek nem érdekelnek, filmeket meg jobb szeretek a gépen nézni, eredeti hanggal.
2010. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Régen az számított csodabogárnak, akinek nem volt tévéje. Most, hogy gyakorlatilag mindenkinek van, furcsának tűnik az, akinek nincs.
2010. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs TV-m. Ami erdekel, azt reklamok es egyeb sallangok nelkul meg tudom nezni a neten. Engem nem erdekel, hogy ki mit gondol errol. Nekem igy sokkal jobb elni. Tobb idom marad mindenre, mert a TV sajnos olyan, hogyha leulsz valamit megnezni, konnyen ott is ragadsz utana meg persze fele ido reklamokkal telik. Gyereket manapsag mar TV ele leultetni nem tudom, hogy lehet-e anelkul, hogy ne hallana tragarkodast vagy egyszeruen ne latna olyat, ami nem neki valo. A TV, mint medium teljesen elfajzott. Az eredeti celjat abszolut nem tolti be mar.
2010. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!