Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tart mindenki csodabogár...

Miért tart mindenki csodabogárnak amiatt, hogy nincs tévém?

Figyelt kérdés
A körülöttem élő emberek élete a BK, az X-faktor meg a Megasztár körül forog. Állandóan ezt hallgatom az irodában, csak onnan tudom, hogy vannak ezek a műsornak csúfolt vackok. Állandóan kérdezgetik, hogy kinek drukkolsz az x-faktorban? Erre én mindig mondom - tehát hetente kb. 2-3 alkalommal eljátsszák a témát - , hogy senkinek sem, mert nincs tévém, és amúgy sem tudom, hogy kik vannak benne...stb. Erre mindenki elkezd sápítozni, hogy jaj, nincs tévéd? Hát hogy lehet tévé nélkül élni...stb.? Már kezd a hócipőm tele lenni velük.
2010. nov. 14. 20:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, főleg, ha van internet... Koliban sem lenne tv alapjáraton, de szerencsétlenségeme BK függő szobatársat kaptam, az első, amt beköltöztetett magával, az egy tv volt... A filmek ronggyá játszottak, a műsoroknak nevezett tömegbutítás pedig inkább no comment...

Ha én meg akarok itt nézni valamit, létezik internet, le lehet tölteni, vagy online megnézni...

2010. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, vagy 6-7 éve. Híreket a neten olvasom el, filmeket szintén onnan nézem, showműsorok nem érdekelnek.
2010. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Milyen érdekes, itt mindenki szinte csak a két kereskedelmi csatornáról beszél, de azokon kívül még van egy csomó. Szeretem a történelmi műsorokat, a művész és a fekete-fehér filmeket,amiket a netről nem tudok letölteni (pedig kerestem), és a mesék is tévén élvezhetők igazán.
2010. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23:13: en azert nem szeretem azokat a tematikus csatornakat, amikrol irsz, mert keves az uj musor rajtuk, megy az ismetles es azokba a tortenelmi "dokumentumfilmek"-be nem keves manipulacio van meg dramatizalt az egesz. Mar a Discovery is csak szenzaciorol szol. Egy pici dolog fel van nagyitva es errol csinalnak egy musort es a vegen azt veszem eszre, ha ilyet nezek, hogy OK, elmondtak az infot es megsem tanultam semmit, amit tudnek hasznositani. Szerintem hasznosabban is el lehet tolteni az idot. Az emberek panaszkodnak, hogy nincs semmire idejuk, megis - erdekes modon - olyan naprakeszek pl. Hajdu Peter maganeletebol. Mert ezt teszik elejuk...mennyivel jobb lenne az emberi kapcsolatokat apolni, nem pedig a masikat felrelokni, hogy azt a TV musort nezhessuk, amit mi akarunk. Vegyetek eszre emberek, hogy mi csak a penz, nezettseg miatt kellunk a medianak, mi profitalni sem szellemileg, sem anyagilag nem tudunk, sot inkabb rossz hatassal van az emberekre a TV.
2010. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem sincs, de az én környezetemben ettől nem számítok csodabogárnak. Ja, nem ökofaluban élek vagy ilyesmi... de pl. egy csomó egyetemistát ismerek, aki olyan albiban lakik, ahol nincs, a mienkben sem volt, sose néztük, úgyhogy fél év után lemondtuk, hogy akkor már ne kelljen fizetni sem érte.
2010. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nekem sincs, sokan csodálkoznak, h hogy bírom nélküle.

hát köszönöm, soha jobban :D

itt van a lészülék, de a fene fog fizetni érte havi X ezer ft-ot, hogy a sok ócska műsort nézzem.

a jobb csatornák meg egy vagyonba kerülnek.

a neten néha megnézzük az X faktort, de egyiknek sem drukkolok.


szerencsére amúgy a barátaim többsége nem TV-.uzi, szóval nem néznek le emiatt.

a neten annyi időt el tudok tölteni, hogy a tv már nem hiányzik. semmi ingerenciám rá, hogy bekapcsoljam.

már gondolkodtam rajta, hogy odaadom vkinek, mert csak a port fogja, és sokkal szebb dolgokat tehetnék a helyére. pl akváriumot, vagy valami jobb komódot.


szóval most azon vagyok, hogy kipateroljam a lakásból azt a nagy fekete ládát :DDD

2010. nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

csak gyerek koromban volt tévénk otthon, szóval 14 éve nem nézem és higyjétek el semmiről sem maradtam le

sajnos ugyanúgy tudom, hogy éppen ki esett ki a megafrászból, tele van vele a média :))

2010. nov. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
4 TV van a hazban, megsem nezem egyiket sem. Nem maradok ki semmibol, azt tudom. Inkabb olvasok, mint a sok hulyeseget nezzem. Mintahogy mas is irta, hireket a PC-rol is el lehet olvasni.
2010. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!