Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vétettek a cigányok?

Mit vétettek a cigányok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 21:08
1 2
 11/19 anonim válasza:
93%

A cigányok agreszív élösködök csak rontják magyarországot!

Tisztelett a kivételnek amiből nagyon nagyon kevés van!!

2010. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
56%

Ők egy teljesen más kultúra . Sajnos a rendszerváltás kedvezett nekik, és most minden lehetséges fájdalmat kihasználva szaladnak segélyekért, támogatásokért.


Annak-idején becsöngettek házakhoz, hogy "NACCSÁG, HÁ NEM VOLNA EGY KIS MUNKÁ' ..."

Most meg annyira elkényelmesedtek - hogy (tisztelet a kivételnek) eszükben sincs dolgozni.



Érdekes - látott már valaki tömegközlekedési eszközön cgny-t könyvet olvasni?

Egy cigny meghúzza magát - kettő vagy több már viselkedésével csak botrányt okoz...


TELJESEN MÁS KULTÚRA - ÉS NEHÉZ ELFOGADNI

(főleg, hogy sokasodnak)

2010. dec. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én még metrón nem láttam cigányt, mert ott fizetni kell. Ez halál komoly, mindennap nézem az utasokat, és nincsenek metrón cigányok (én legalábbis nem láttam az utóbbi 1 évben), vagy elvétve lehet 1-2.
2010. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

17:24-es

A normálisabbja az az 1-2

2010. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
44%

Kilopták krisztus fájából a szeget. Most komolyan, ezért az apróságért ekkora balhét csapni...

Elpostázom a kérdezőnek azt a pár darabot, oszt kussolsz!

2010. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
46%
Hát amiket írtatok azokba van sok igazság de azért arra is kell gondolni hogy nem minden roma egyforma vannak olyanok akikről ti beszéltek és vannak olyanok akik rendesek és viszik/vitték valahova az életbe az a baj veletek hogy látunk pl: 1 lányt és látszik rrajta hogy roma akkor egyből megvetik de lehet hogy az a lány tegyük fel többre vitte mint az a személy aki épp lemondta itt minden attól függ hogy milyen, csak hogy roma minden romát egy tálcára vesznek pedig ez egyátalán nem így van és ez ami nagy baj Magyarországgal!!!
2010. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
19%

Helló! Én cigány vagyok!

Megértem, h mindenki oda van h ezek a rossz a cigányok meg minden csak az a baj, hogy azt nem veszítek észre hogy nem csak "mi" rablunk! Szerintem hülyeség h azt írjátok, hogy nem láttatok cigányt olvasni.... tudjátok van olyan hogy cigány irodalom! És abból is elegem van hogy a szleng cigány szavaknak az értelmét nem tudjátok de használjátok....egy csomó olyan szó van amiről nem is tudjátok h cigány!

Csak úgy mondanám, hogy én és szinte az egész rokonságom akiket ismerek akkor abba az 1-2 kivételbe tartozunk! Én is ismerek olyan családokat akiket megvetek....és higgyétek el nekem hogy nekem sokkal szarabb látni "rossz" cigányokat, mert engem is ez alapján ítélnek meg...Szóval csak gondoljatok bele, hogy a magyarok soha nem loptak? soha nem csaltak? soha nem csináltak semmi rosszat??

Am. meg sztem a cspótlékra gondolsz....mert én meg nem vettem észre h annyi segélyt kapnánk...sztem semmenyit...

2010. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak!

Nem csak "ti" raboltok.Ezt nem is mondta senki.Ti ELVILEG kisebbség vagytok MAGYARországon.Csak az a baj, hogy a cigányok jobb körülmények között vannak egy börtönben, mint a "saját" környezetében.

A családi pótlék: Na azért nem kapsz sokat, mert te a normálisak közé(ritka) tartozol, mert nem csinálsz direkt fogyatékost a gyerekedből hogy több segélyt kapj, meg nem 10 gyereket csinálsz.

2010. dec. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Aztat kijjabálták a Tavaszmező utcában, hogy: "rasszizmus vagyunk !!!" A 10 éves purgyét küldték be, hogy hozzon egy konyhakést, amivel a "parasztot" megölik. Ez a mai vétkük.


Engem legutóbb Rákoshegy vasutállomáson inzultáltak és csak azért nem vertek meg mert elmenekültem!

2011. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!