Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van már ajándékötleted karácso...

Van már ajándékötleted karácsonyra?

Figyelt kérdés

Apa, Anya, Barátnők? Mit veszel? Hétvégére tervezem a vásárlói körutam első felét, idén időben szeretnék vásárolni nem az utolsó pillanatban :)


Osztálytársaknak nincs ötletem az a baj... kb 700 forint értékben... Ötletek?


2010. nov. 15. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Vegyél nekik számológépet, hangfalakat, új egeret stb.


Én speciel nem veszek idén a szülőknek semmit,egyrészt mert faséban vannak velem, másrészt mert születésnapomra se kaptam tőlük semmit.

2010. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
9.es vagyok :P nincs annyi pénzem... oszt társaknak kb 3nak veszek 700 ft körül... szülöknek 1500 körül...
2010. nov. 15. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még karácsony előtt egy csomó névnapra és szülinapra kell ajándékot vennem.


Amúgy én szoktam teafüvet venni, ilyen fém dobozban. Néha pólót vasaltatok, személyre szóló bögre vagy egérpad. Könyvsorozatból kötet, amit szeret. Ha bagózik vagy pipázik, akkor valami különleges ízesítésű dohány. De ha rajzolós vagy, akkor lehet csinálni ilyen kicsi képeskönyvet a saját rajzaiddal, versekkel. Én az osztálytársaknak képeslapot vettem, akivel jobban jóban voltam, annak meg valamit, ami neki való. Te ismered őket. Lehetsz kreatív is, én is kaptam már könyvjelzőt, saját készítési fonott karkötôt. De lehet ilyen poénosabb dolgokat, mint egyszer én Kindertojást és csillagszórót kaptam az egyik barátnőmtől, én meg Dr Peppert vettem neki, mert imádja. Vagy ha valamelyik barátod panaszkodott, hogy elkopott a sárga színesceruzája, akkor veszel neki egy sárga ceruzát, amit szalaggal átkötsz + valami édesség. Meg vannak még ilyen logikai játékok fából, olyan, mint a Rubik kocka, csak kicsit más.


Remélem, tudtam ötletet adni

2010. nov. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösziii aranyos vagy :)
2010. nov. 16. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi házfelújításban vagyunk, csak a fiunknak veszünk ajándékot, a mi ajándékunk 1-2 tetőcserép vagy egy vödör festék lesz :=)



Nézz körül az Alexandra könyvesboltban (nem tudom, felétek van-e), még mindig vannak komoly akcióik, mi 2000ft-os könyvet 450-ért, 1500,-asat 300-ért, 16990,-eset pedig 3990,-forintért vettünk meg és mindenféle témájú könyveket akcióznak. Biztosan találsz az ajándékozottak érdeklődési körének és a te pénztárcádnak megfelelőt!

Az osztálytársaknak is jó egy ilyen könyv, ha éppen találsz jót, de pl lánynak vehetsz egy miss sporty körömlakkot (450-500 forint a dm-ben, rossmanban és a multiknál is kapható) meg egy csokit, vagy egy mókás kulcstartót (az intersparban láttam 699-ért olyat, amin a neve és egy kedves kis figura van), a családtagoknak pl. névvel gravírozott tollat (szintén az intersparban láttam, ha jól emlékszem 1500,-forint körül volt).

2010. nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!