Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kaptál a 2010-es karácsonyra?

Mit kaptál a 2010-es karácsonyra?

Figyelt kérdés

Miket kaptál? Kitől?


Én egy windovs7-es laptopot, nyomtatóval, és rózsaszín egérrel! Meg parfümöket, körömlakkokat és pár kiegészítőt is. Meg egy regényt. Ja és egy dvd lejátszót.


2010. dec. 24. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Hű, az igen.


Én egy plüssbocit, nyakláncot, könyveket, szülinapi+karácsonyi ajándék :D

2010. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
ps3 arról irok xDD szuper egy gép!
2010. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aminek legjobban örültem, a lehetőség, hogy augusztus eleje óta januártól végre újból lesz munkám, tegnap kaptam a hírt, bár nem ajándéknak szánták, mégis az lett. A tárgyi ajándékok egy LEGO - szeretek néha leülni mellé kreatívkodni -, és öcsémtől egy medál egy állítólag saját festésű díszdobozban (farmer mintázatú, mondtam neki, hogy emiatt nem kellett volna szétdarabolnia a nadrágját) :-)
2010. dec. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ing,spré,csoki,tusfürdő
2010. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Semmit, délelőtt veszekedtünk egyet, azóta nyugi van, az már tulajdonképpen ajándék.
2010. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
parfüm,ruhák,gps :D
2010. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kardigán, garbó, bőrkesztyű, gyümölcs, s számomra az a legnagyobb ajándék, hogy másfél hónapja van munkám.
2010. dec. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
két farmernadrágot, két pulcsit, egy tyutyit, három pár szőrös zoknit, egy takarót, meg a nagymamámtól pénzt. ja és egy könyvet ami még a nagypapámé volt
2010. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez mind-mind szép ajándék :)
2011. jan. 7. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!