Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » MEGŐRÜLÖK! Miért ilyen hülyék...

MEGŐRÜLÖK! Miért ilyen hülyék az osztálytársaim? Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Üdv!

7-es vagyok,de mostanában egyre jobban elszörnyülködök az osztálytársaimon.Szóval,a napokban linkeltem egyik osztálytársamnak egy képet,egy át szerkesztett földről.A kontinensek teljesen máshogy helyezkedtek el mint a valóságban,SŐT!Még csak nem is hasonlítottak rájuk,mondtam neki,hogy milyen jól nézne ki így a föld,mire ő csaknem rám támadt,hogy hiszen most is így néz ki.Valamint az is rettentően idegesít,hogy 12 évesen még mindig lusták vesszőket illetve mondatvégi írásjeleket használni...ezek után persze én vagyok a stréber aki olyan nyomi,hogy ilyen "értelmetlen szarságokat" használ.(ehh)Ez mellett persze az egyéb viselkedési normák és a magyar alapfok hiánya eltörpül,de az már más eset.Szóval mit lehetne,és mit tudnék én tenni ez ellen?


2010. nov. 15. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a tanárok dolga lenne. Én a helyedben kiélvezném az előnyöket, amiket a képességeimmel elérhetek. Esetleg ugorj egy osztályt.
2010. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nevess. a hülyéken lehet legjobban röhögni :D
2010. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy te azon kevesek közé tartozol,akik normálisak,tudnak helyesen írni és beszélni valamint nem lusta disznó,ha ki kell tenni egy írásjelet.Az ilyen szecskákkal ne foglalkozz,ne hagyd,hogy elrontsanak.
2010. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Azt hiszem te vagy a példaképem. Örülnék,ha a nevelésed alatt lennék,vagy majd a következő életemben én lehetnék a gyereked...Légyszi segíts jobb emberré válni,aki nem lusta tanulni,mert mostanába bajban vagyok...Köszönöm! Írj privit:)
2010. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves!

Igazad van, viszont figyelj te is arra, ha már vesszőt használsz, a vessző után szóközt kell nyomni, és a pont után is, tehát nem egybe írjuk a mondatokat.

Köszi

2010. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen osztálytársam nekem is volt, aki környezetismeret felmérőbe azt írta a mezei egerekről, hogy papírt és sajtot eszik. De imádtam, amikor ilyen ember volt a padtársam, mert lehetett akkora hülyeségeket súgni dolgozat közben.


Máshogy hülye osztálytársaim is voltak. Én volt a buta, mert tizenkét évesen nem akartam járni senkivel, hanem képregényeket olvastam, és természetfilmeket néztem.

2010. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!