Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért üvöltik végig az órákat...

Miért üvöltik végig az órákat az iskolások?

Figyelt kérdés

Azért "iskolásokat" írtam, mert az egyetemisták is beletartoznak! Az előadások! Azt hinné az ember, hogy addigra benő a fejük lágya, de nem...

Tulajdonképpen itt arra gondolok, hogy miért jó az, hogy ha nem érdekel az óra, akkor pofázni kell?! Ha nem érdekel, nem érdekel, de mással is el lehet ütni az időt! És mindenhol, de tényleg MINDENHOL ez van! Én jelenleg OKJ-ra járok, és nálunk is, ha együtt van az egész évfolyam, olyan gyönyörű hangzavar van, hogy öröm hallgatni! Már nem azért, de engem, ha valami nem érdekel, akkor olvasok, rejtvényt fejtek, rajzolgatok vagy valami. De nem beszélem/kiabálom végig az órákat! Az annak is rossz, ha valaki figyelne, meg a tanárnak is! Akkor miért kell?


2010. nov. 16. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha csendben próbálod megbeszélni velük hülyének néznek, és kiröhögnek. Esetleg végig sem hallgatnak, mivel a véleményed a szemükben semmit sem ér.

Ha rájuk ordibálsz ismételten csak hülyének néznek, kis mentális betegséget is a hátteredbe számítva, de ha elég erőszakos a hangod egy pillanatig abbahagyják.

2010. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egy pillanatig igen... De tovább se. Egyébként nagyon szépen megfogalmaztad ezt! :)
2010. nov. 17. 14:35
 13/13 anonim ***** válasza:

Mert elmebetegek, hiperaktívak, vagy szándékosan idegesíteni akarják a tanárt...


Végigjártam már pár iskolát, tapasztaltam hogy az osztálytársak 80-90%-ának gumiszobában volna a helye, Xanaxszal telenyomva. Az ilyeneket ki kell vágni az iskolából is, eredjenek segédmunkásnak, lapátolni meg keverni a maltert, ott senkit nem fog zavarni ha ordít, káromkodik, meg hőbörög, legfeljebb pofánnyomják fánglival.

2010. nov. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!