Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezek közül mik azok, amik...

Ezek közül mik azok, amik elhozhatók egy postáról?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom, melyik témakörbe illene, ezért ide írtam.. remélem jó helyen van.

Kérni szeretnék postáról ezekből, de nem tudom mit lehet szabadon elhozni, amennyit akarok.


rovatlap

összefoglaló jegyzék

értesítés hivatalos irat érkezéséről a/3

értesítés küldemény érkezéséről

belföldi tértivevény

kísérőlevél belföldi postacsomaghoz

kísérőlevél belföldi utánvételes postacsomaghoz

könyvelt küldemény feladóvevénye

belföldi postautalvány

kézbesítőív

értesítés hivatalos irat érkezéséről a/1

távirat fax

táviratlap


ha jól tudom, könyvelt küldemény feladóvevényéből, és belföldi postautalványból nyugodtan lehet hozni. mi az amit még kérhetek hivatalosan, többet is?


köszi a válaszokat!


2010. nov. 16. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek neked?

És mennyi kell? 4-5 darab, vagy párszáz? Kellő indokkal kérve talán pár darabot kaphatsz.

Mi vagy te? Megszállott nyomtatványgyűjtő?

2010. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csomagszállítót és táviratlapot is kaphatsz, mert azt általában te töltöd ki.
2010. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kb. 35 db kell, nem gyűjtő vagyok :) iskolába kell az osztálynak...
2010. nov. 16. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha iskolába kell, akkor szólj a hivatalvezetőnek vagy valamelyik ott lévő vezetőnek, és akkor biztosan adnak ennyit.
2010. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!