Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet venni ajándékba egy...

Mit lehet venni ajándékba egy ilyen lánynak?

Figyelt kérdés
Szóval, biztos ismeritek azt a mikulásos játékot, hogy az osztályban mindenki felírja a nevét papírokra, aztán összekeverjük, mindenki húz, és akit húztál, annak kell valamit venni. Akit én húztam, egy 17 éves lány, nem vagyunk rosszban, de annyira jóban se (igazából az osztályban nincsenek is közeli barátai, csak más osztályban). Egy csöndes lányról van szó, nem jár bulizni, nem cigizik, nem hord ékszert, érdekli a történelem és az angol, és szeret olvasni. Nem akarok ilyen vackokat venni, mint pl. illatgyertya, mikulás meg angyalka szobor meg egyéb giccsek, valami normális dolgot akarok, amit tud majd hasznosítani. Először könyvre gondoltam, de nem tudom, mik vannak meg neki, megkérdezni meg nem akarom, mert elvileg meglepetés ajándék kell. 1500 forint a megbeszélt ár, ennyiből kell vennem neki valamit, de fogalmam sincs, mit vegyek. Valami ötlet?
2010. nov. 16. 19:52
 1/2 anonim válasza:
Valami történelmi könyveket,vagy angol könyvet :) vagy csak j9hetne az ilyen megszokott dolog...
2010. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vehetsz belőle valami kisebb angol könyvet:) Esetleg vannak azok az egyszerűsített angol gyakorló olvasmányok, választhatsz azokból is:)
2010. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!