Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért törtek be hozzánk?

Miért törtek be hozzánk?

Figyelt kérdés

Itt a történet:

Ma reggel azt vettem észre, hogy a kocsiban (máskor mindig bezárjuk a kocsit csak épp TEGNAP nem tettük..) nyitva van a kesztyűtartó és elvitték a lakáskulcsot. Továbbá a pince is tárva nyitva volt, de onnan semmilyen háztartási ezközt és egyebet nem vittek el. Kérdéseim a következők:

-Honnan tudta a betörő, hogy pont aznap este nem lett bezárva a kocsi?

-Miért csak a lakáskulcsot vitte el?(kicseréltük már a zárat)


2010. nov. 18. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudta, h nincs bezárva, csak próbálkozott.

Valószínűleg nem nagyban utazik, hanem ilyen piti lopásokban, betörésekben, ezért nem kellett neki az autó. A házban pedig gondolom szintén nem volt olyasmi, ami kellett volna neki.

2010. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mertm ondjuk ha elviszi a lakáskulcsot arra számít hogy ha legközelebb arra jár akkor be tud menni.

Lehet hogy nem tudta csak elkapott egy jó "fogást" de az is lehet hogy már egy ideje figyelt titeket.

A mi szomszédunkat két román nő akarta kirabolni tegnap..a bácsi 93 éves nem lett volna túl nehéz.

2010. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifigyelik az áldozatot előre. Legalábbis ha én betörő lennék, így tenném, nem csak mennék potyára ahova épp eszembe jut.
2010. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem zártátok be a kocsit? Elég nagy felelőtlenség a kocsiban kulcsot hagyni.
2010. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem cigányo(ok) voltak, mert ők vittek volna minden fémet a pincéből, az autóban meg bennehagyták a 100,50-eseket. Mintha valamit keresett volna...
2010. nov. 18. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodj meg, majd holnap, mikor senki nem lesz otthon, visznek majd el minden értéket.
2010. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok
2010. nov. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!