Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tegyem rendbe a dolgokat?...

Hogy tegyem rendbe a dolgokat? Van rá esély hogy magától megoldódik? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már 3 éve ismerjük egymást. Jó barátok vagyunk és jól elvagyunk egymással. Ennél nem is akarok többet, egyébként nekem van barátnőm már 6 hónapja de előtte se fordult meg a fejemben hogy összejöjjek vele. Neki is van barátja már jó ideje aki viszont roppant féltékeny. De szinte az összes fiúra így rám is. Most újabban le vagyok nála tiltva a csávója miatt, nem engedi hogy beszéljem velem.. ami szerintem tök gáz. mivel hogy messze lakunk egymástól (ő szolnok én debrecen) ezért szinte csak msn-en keresztül tudunk beszélni + iwiw/facebook. 3 havonta jó ha egyszer találkozunk de azt is csak titokba mert annyira féltékeny pasija van hogy nem engedi más fiúkkal találkozni. És ami nagyon zavar a csávója is tudja h van valakim mégis fél hogy megcsalja velem. Ez két részből is felk*rja az agyam mert 1. Azt feltételezi rólam hogy megcsalnám a bnőmet 2. Benne se bízik meg.. Ami szerintem egy kapcsolat alapja de mindegy...Az a baj hogy csak egy közös ismerősünk van vele viszont csak egyszer találkoztam, msnen fent van de még sosem beszéltük így tőle se tudom megkérdezni hogy most mi van és ha vele beszélnék erről akkor mindent kikotyogna aminek nem örülnék:S Szerintetek hogyan tudnék beszélni a csajjal hogy újra találkozhassunk, beszélhessünk msnen stb??Iwiwen is csak azért tudunk beszélni mert ott nincs fent a pasija...
2010. nov. 19. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Négyesben találkozzatok.
2010. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a pasijával még sosem találkoztam de nem szeret engem.. Meg nekem se túl szimpatikus így...
2010. nov. 20. 17:09
 3/4 A kérdező kommentje:
amúgy meg le vagyok nála tiltva akkor beszélni sem tudnánk egy esetleges négyes taliról...
2010. nov. 20. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én véleményem is az, hogy egy páros randi lenne a legjobb alkalom, hogy rendezzétek a viszonyotokat. A srác megismerné a csjod, téged is, rájönne, hogy semmi oka féltékenykedni, és a gond megszűnne.
2010. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!