Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy egy...

Mi az oka annak, hogy egy csomó magyar tininek olyan erőszakos gyilkosok a példaképei, mint Hitler vagy Che Guevara?

Figyelt kérdés
Martin Luther King, John Lennon vagy Barack Obama miért nem elterjedt példaképek a magyar tinik között?
2010. nov. 21. 23:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Úgy érted GuEvara?
2010. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
úgy XP
2010. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

Üdv Azt tapasztaltam hogy a 90%-nak semmi fogalma nincs,dolog politikai sem a történelmi hátteréről.

De tisztelet a kivételnek,találkoztam már néhány punk bulin,

néhány fazonnal akik pontosan képen voltak.(én nem vagyok meggyőzve egyik politikai szélsőség igazáról sem,semelyik nem mondhatja hogy kevesebb ember haláláért felelős.)

2011. máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

Bar mar regen nem irt senki erre a kerdesre, nem tudom megallni, hogy le ne irjam, engem erdekelne hogy Adolf Hitlert, aki millokat oletett meg faji alapon, miert is hasonlitod Che Guevara-hoz?En nem mondom, hogy Che egy annyira nagyon jo ember lett volna, de a fuhrerhez megse hasonlitsuk mar!Ja, es amugy en is "csak egy tini" vagyok, ebbol kifolyolag nyilvan(barmennyire is ertelmes a hozzaszolasom) eretlennek es gyerekes gondolkodasmodunak tartasz majd, de a velemenyemet ettol fuggetlenul le szerettem volna irni.Egyepkent nem Che Guevara a peldakepem, es tavol alljon tolem, hogy kompenzalni probaljam a tetteit.

Udv,egy 14 eves magyar srac.

2012. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
0%
Bocs,az egyebkent akart lenni.
2012. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
62%
Hitler nem csak gyilkos! Sok jót is tett és nagyon okos ember volt! Nekem is a példaképem.
2013. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Tapasztalatom szerint sokkal több tininek példakép a vámpíros csávó meg csaj mint bármelyik itt említett személy. Sőtt szkinheadeken kívűl még nem is hallottam olyan fiatalról akinek Hitler lenne a példaképe, de még csak statisztikát sem találtam ami erre utalna.
2014. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Helyesbítenék ..nacionalistákon kívül..
2014. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!