Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vegyek a (csak) barátnőmne...

Mit vegyek a (csak) barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


(a kérdésemet nem tudtam besorolni sehova, így ide írtam...)


20/F vagyok, és van egy 20/L barátnőm, csoporttársam, és volt osztálytársam is. Csak jó barátok vagyunk, semmi szerelem vagy ilyesmi. Pár nap múlva lesz a szülinapja és fogalmam nincs mit vegyek neki. Úgy általában mit szeretne kapni egy 20/L szülinapjára egy barátjától? Jelzem hogy nem olyasféle aki sokat költ szépségcikkekre meg legdivatosabb cuccokra. Szóval reálisan lássa a világot, és nem várja el hogy most egy autót vagy telefont vegyek neki az biztos. Am nem is tehetném.


Szóval mit vegyek neki? Gondoltam ilyenekre hogy sólámpa, vagy valami ami megmarad. Szóval nem csoki vagy ilyesmi.

Mondjatok valami tippet kérlek...


2010. nov. 22. 09:56
 1/3 anonim válasza:

Szia :)


Hát van több kategória is, például ha tudod, hogy szeret olvasni akkor egy könyv a tökéletes + csoki :D legalábbis szerintem.Aztán például ha magamat nézem, és bizti örülnék egy szép cserepes növénykének is - mindennap öntözi,"foglalkozik vele" és tudja h tőled kapta :)

Másrészt meg a sólámpa tuti ötlet :)


Remélem azért tudtam segíteni ^^

2010. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Megerősítettél a hitemben hogy a sólámpa jó lesz. Remélem nincs neki már egy...
2010. nov. 22. 11:18
 3/3 anonim válasza:
Nincs mit :) Hajrá ;)
2010. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!