Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Egyik kedves barátnőmnek most lesz a szülinapja, nemrég kiderült, hogy babát vár, már 10 hetes terhes. Szeretnék neki valami ehhez kapcsolódót venni, de nem babaruhát, vagy ilyesmit, hiszen még nagyon az elején jár (és volt már vetélése sajnos). Ötleteket várok. Én fényképalbumra gondoltam pl., de az olyan sablonosnak tűnik, meg ott is képbe jön az, hogy de hát még csak 10 hetesek. Viszont ha már megajándékozom, jó lenne , ha valahogyan kapcsolódna ehhez:-)
2011. jún. 6. 13:33
 1/5 anonim válasza:
Baba naplót(terhességi napló)ebbe le tudja írni a személyes élményeit,gondolatait a terhesség folyamán!
2011. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Valami gólyás ajándék tárgyat, láttam olyat amit fel lehet lógatni... :)

Akár később a baba szobájába is jó lesz!


[link]

2011. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A napló jó ötlet, ennek utána nézek. A gólya igazából annyira már így nem aktuális, hogy 10 hetesek:-))
2011. jún. 6. 13:47
 4/5 anonim válasza:
kismama szépségápolási csomagot
2011. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És abban mi legyen?
2011. jún. 9. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!