Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mihez kellhet "alibi" -...

Mihez kellhet "alibi" - munkaidőben - egy postásnak?

Figyelt kérdés

11:45 -kor értem haza. Láttam, hogy van valami a postaládában, hát kivettem, - egy értesítő volt postai küldemény érkezéséről.

Unottan olvasom az értesítőt, s tágra nyílt szemekkel konstatálom, hogy az értesítés időpontja 12:15.


Csalódást az okozott nekem, hogy ebben a postásban megbíztam EDDIG A PILLANATIG, - de ezek szerint rossz emberismerő vagyok.


Előttem rejtély marad, hogy mire kell Neki ez a fél óra, - hiszen semmit nem változtat a tényen, hogy a kézbesítés időpontjában nem voltam otthon,.

Mi a véleményetek erről?


2010. nov. 26. 11:57
 1/4 anonim válasza:
84%
Gyorsan otthon előre kitöltötte az értesítő szelvényeket, nem csöngetett be senkihez, így aztán rengeteg időt spórolt magának az egyéb tevékenységeihez. :P
2010. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Háááááááááááááát, nem tudom, hogy így volt-e, de a bizalmamat elveszítette ez a postás, az biztos.

-Köszönöm a választ.

2010. nov. 26. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:

tényleg azt hitted eddig hogy akkor volt ott amit ráír?

csak az a lényeg hogy hagy értesítőt az idő mit számít

2010. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2010. nov. 26. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!