Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha újra kezdhetnéd az életed...

Ha újra kezdhetnéd az életed minek tanulnál? Mit dolgoznál?

Figyelt kérdés
Milyen életet élnél?
2010. nov. 27. 03:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Még általánosban elkezdtem volna angolt tanulni - nekünk a német volt az egyetlen tanulható nyelv, és abba is belehúztam volna. Középiskolás koromban letettem volna a középfokú nyelvvizsgát németből - ott meg németet nem tanultunk -, aztán OKJ-s suliban angolból. Meg jobban beleástam volna magam a művészettörténetbe, nem csak úgy, hogy "De hát ezt tudom" - közben meg nem. Eddig ennyi.

24/L

2010. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%

Ezerszer többet tanulnék, és nyelvvizsgáznék, először németből, majd angolból, egyetem alatt oroszul tanulnék.

Orvosnak mennék, méghozzá sebésznek, sürgősségire. Amikor már tapasztaltabb lennék, háborús övezetekbe is mennék gyógyítani.

Ha ez nem jönne össze, akkor felvételiznék a ZMNE-re, nemzetvédelmis lennék.

2010. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
37%
Én nőgyógyász,fogorvos,ügyvéd,református lelkész és országgyűlési képviselő lennék egy személyben,lehetőleg 5-6 nyelven beszélve.Ellenfél nincs mert nem is lehet,de ha mégis akkor mindezekkel az USA elnöke.Azt még négy ász +jókerrel se nagyon lehetne túllépni.
2010. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Megcsináltam volna a középfokút németből 8.végén, gimnáziumba jártam volna, értelmes osztálytársakkal, és biológiára mentem volna majd zoológiára. De már így is megvan a nyelvvizsgám, van egy idegenforgalmi, és egy eladói/boltvezetői végzettségem, és most 26éves fejjel visszamentem a fősulira környezettant tanulni (már majdnem biosz)de sajnos csak levelezőre, mert dolgoznom kell mellette.
2010. nov. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én eddig többé-kevésbé elégedett vagyok az életemmel, olyan dolgot tanulok egy jó nevű egyetemen, ami érdekel. Ha nem is ez volt az életcélom (mert az az orvosi pálya volt, csak ahhoz túl lusta vagyok:D), azért élvezem. Egy dolgon változtatnék: igenis kihisztizném a szüleimnél 7 éves koromban, hogy tanulhassak hegedűlni vagy csellózni, mert tudom, hogy lett volna tehetségem, csak nem engedték meg. Lehet, hogy most egy egészen más helyen lennék, és mást tanulnék, de hogy teljesebb lenne az életem, az biztos.
2010. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tanultam volna zongorázni 8-18 éves korom között, vagy ha igen, kevesebbet,

nem egy erős gimibe mentem volna középszerűnek, hanem egy középszerűbe erősnek,

tanultam volna a németet, és nem lógtam volna franciáról, az oroszt meg csak annyira, hogy ne akarjanak mindig megbuktatni...


nem ágáltam volna, hogy nem akarok irodában ülni, és nem akarok könyvelni tanulni, mert anyutól már minden a kisujjamban lenne, és most is irodában ülök, csak még könyvelni sem tudok,


nem lettem volna jó kislány, és állandón pasiztam volna, és most tudnám, hogy kivel jó nekem, és már talán nagymama is lehetnék,


és nem hinném el, hogy nem kell a fősuli, aztán 37 évesen rájövök, hogy kell, és amikor befejeztem, tanulok most is tovább ...

m

2010. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!