Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek az undok,...

Hogyan kezelitek az undok, utálatos embereket?

Figyelt kérdés

Nekem például nagyon rosszul esik az, ha a bankban az ügyintézők paraszt módon viselkednek velem. Ezért is utálok hivatalos dolgokat intézni, már előre rettegek az ügyintézők viselkedésétől.

Nem magyaráznak el normálisan semmit se, vagy ha mégis akkor azt a lehető legbunkóbb stílusban, arról már ne is beszéljünk, hogy néha "elfelejtenek" nekem köszönni.

Velem van a baj, vagy másokkal is így bánnak?

Titeket hol szoktak ilyen sérelmek érni?

L/19


2010. nov. 28. 18:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amúgy nálunk van egy baromi szép zöld szemű mobilos arc. Ha te vagy az visszavonom :DD
2010. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Tinker Bell ***** válasza:

Nem hinném, hogy én vagyok az!


Elmondtam, hogy nem védem őket és, hogy én is sűrűn találkozok bunkó ügyintézőkkel, de valamilyen szinten meg lehet őket/minket érteni!


És ilyet ne mondj, hogy mindenki utál minket, mert a mi üzletünkbe nagyon szeretnek bejárni az ügyfelek!


Pont a bunkó ügyintézők miatt próbálok meg minél jobb lenni!

2010. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hidd el nem a mobilosokra gondolnak. Hanem bank, okmányiroda és ti nem is ez a kategória vagytok.

Márpedig azokat akik ezeket az okmányos ügyeket intézik és így viselkednek azokat mindenki utálja.

2010. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja és tisztelet a kivételnek, mert nálunk is van egy nő, aki nagyon jó fej, kb. egyedülálló az irodában. Rajta kívül senki, úgy beszélnek veled, mint a kutyával. Neteseknél nem tapasztaltam ezt, mobilosnál sem, illetve műszakisoknál sem (akik javításokat vállalnak). Akkor sem röhögtek ki, amikor furbyt vittem javíttatni. Amúgy örülj neki, hogy te nem ilyen vagy, nem is értem miért veszed magadra, nyilván ez a kérdés csak az illemtelen embereket firtatta, azokat nem, akik nem ilyenek.
2010. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Tinker Bell ***** válasza:

Na azért!

Már majdnem sértésnek vettem!


=o)

2010. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem neked kellene megsértődnöd, hanem a tahóknak :D De már abból is látszik, hogy nem ez a kategória vagy, mert ők leszarják mit gondolunk :D Remélem azért te is beszólsz a bunkóknak. :D
2010. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Türelemmel és rendíthetetlen mosolygással. Nehogy már egy morcos hivatalnok rontsa el a napom :)
2010. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!