Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálom az embereket?

Miért utálom az embereket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 00:19
 1/10 anonim válasza:
39%
Velem csak néha van így. Úgy érzem, hogy egyedül sokkal jobb lenne, meg amúgy sem szeretem annyira, ha sok ember van körülöttem.. Nálam pl az is lehetséges, hogy vagy másfél hétre átmegyek antiszociálisba és akkor nem szólok senkihez, csak zenét hallgatok, firkálok, filmeket nézek, meg ilyenek... Akkor úgy elmegy az életkedvem.. Nálad is ilyen időszakosan van, vagy "folyamatosan"?
2011. okt. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
magadat elfogadod? (sokszor ott a baj)
2011. okt. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennek ezerféle oka lehet. A legtöbb ember egyébként, aki azt mondja, hogy utálja az embereket, csak bizonyos embereket utál, vagy bizonyos sztereotípiákat. Vagy egyszerűen a hangulata olyan, hogy "mindent utál".
2011. okt. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, amiért én...

Felszínes, gonosz, rosszindulatú a többség. Meglep, mikor kedves, normális, jóhiszemű emberekkel találkozom, pedig tényleg jobbá lehet tenni a másik napját kb 2 jó szóval.

2011. okt. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is antiszociális vagyok néha.

Engem már annyiszor átcsesztek a jóindulatom miatt hogy kettős személyiségem fejlődött ki. az egyik a normális a másik a nemnormális.. :)

2011. okt. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ismered még magad eléggé.
2011. okt. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy a válaszolóktól kérdezek, de kifejtenétek bővebben, hogy az önismeret hogy is függ össze azzal, hogy vki utálja-e az embereket vagy sem ? Kíváncsi vagyok milyen logikával hoztátok össze :).
2011. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

önismeret-emberismeret-világismeret-gnózis..

mélységesen összefügg. Gondolkozom a rövid kifejtésén

most nincs időm Könyvtárakat tölt meg az irodalma.

2011. okt. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki kicsit is ismeri magát, az ismeri a többi embert tehát a világot. Akár kevés önismerettel rendelkező ember már nem tesz fel olyan kérdést, ami "miért"-tel kezdődik. A nagyobb önismerettel rendelkező egyáltalán nem kérdez. Azonfelül pedig már csak olyan kérdéseket tehetne fel, amire úgy sincs válasz.
2011. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olykor engem is elkap ez az érzés.
2011. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!