Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történhetett a francia...

Mi történhetett a francia eltűnt lánnyal? Mi lesz veled Magyarország?

Figyelt kérdés

A kérdés azért foglalkoztat, mert nem csak egy külföldi, hanem egy magyar fiatallal is megtörténhet bárhol a világban, akár Budapesten is.

Jó lenne, ha végre valamiben összefogna a magyar nép és a jogszabályok módosítását inditványozná, akár egy tüntetéssel, vagy nem tudom mivel.

számtalan mende-monda kering az eltűnésével kapcsolatban. Én azt vallom, hogy elrabolták, és droggal vagy bármi mással kényszerítik prostitúcióra.

Meddig mehet ez így a XXI. században Magyarországon? Miért nem védenek meg bennünket a jogszabályok, amik megértek a megreformálásra? Miért alszik mindenki és miért megy tovább, hogy ez nem az ő dolga? És mindenki lesz**r mindent, várva a másikra, hogy ő majd lép és kicserélik alól az elhasznált pelenkát?

ÉBREDJETEK MAGYAROK HAHÓ!!! Változás kell!

A problémákat meg kell beszélni és együttes erővel jobb ország válhatna ebből az összezsugorodott, mindenki által kizsigerelt országból.

A célom nem a dühítés, és semmi bajom az etnikumokkal, csak egy olyan élhető ország megteremtésének előmozdítása, amiben elfér minden kisebbségi etnikum. Persze, ilyen sosem lesz, de hinni kéne benne és végre tenni a begyöpösödött nézeteken...


2009. jan. 16. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

"Én azt vallom, hogy elrabolták, és droggal vagy bármi mással kényszerítik prostitúcióra."


Akkor te az idealistákhoz tartozól. Bár úgy lenne, vagyis még élne valahol, de tartok tőle, hogy nem. Ez a szomorú verzió.

A másik azokra az adatokra támaszkodik, amit a mezei TV néző el-el csíphetett az elmúlt 1,5 hónap alatt.

Vagyis nem volt jó kedve valamitől, és ha Ő akart valami nagy trauma miatt lelépni? A dunában (eddig) nem találták meg, csak a táskáját a lánchíd bejáratánál, ami az elrablása ellen szól. Miért hagyták volna ott az elkövetők mindenestől? Szerintem van kapcsolat a legtöbbször vidám lány rossz kedve, és az eltűnése között!

2009. jan. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Sőt, gyanítom hogy a közvetlen környezetében lévők közül is többet tudnak róla!
2009. jan. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
mivel a lány nem magyar volt sokkal több kutatást kapott mint ha magyar tünt volna el. éppen minap beszélte a rádió hogy ennyire kutattak volna , ennyit beszélt volna a média egy magyar lányrol is? és nem a szakértők szerint mivel nem magyra volt ezértr mind a mi rendörségünk mind más kutató csoportok sokkal nagyobb erőfeszitést tettek. ha magyar lehet a média nem is foglalkozott volna vele, és nincs ez a kérdés.
2009. jan. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Azt akartam leírni, amit az előttem író írt le, de mível ő már leírta, én már nem írom le mégegyszer, csak helyeselni tudok, semmi egyebet.

Felháborító hogy egy csigaevőt előbbre vesznek bármelyik magyar eltűnt személynél. Sajnos róluk csak az m1-en hallhatunk, az Eltűntek műsorában.

2009. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Jó lenne, ha végre valamiben összefogna a magyar nép és a jogszabályok módosítását inditványozná, akár egy tüntetéssel, vagy nem tudom mivel."


Milyen jogszabályokat, te szerencsétlen????

Mit akarsz? Rendőrállamot? Megfigyelőkamerát mindenhova? Nyilvános kivégzéseket? Vagy mit?

2009. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

A magyar média csak azért foglalkozott annyit azzal a szerencsétlen lánnyal, mert rossz fényt vet ránk az EU-ban, hogy egy szintén EU-s francia állampolgár nálunk tűnt el, mint szürke szamár a ködben. tehát elég nagy blama volt ez a magyar államnak, és ezzel próbáltak kompenzálni, hogy látványosan nagyobb erőfeszítéseket tettek a felkutatására, mintha egy honfitársunk tűnt volna el.

megértem a jogos felháborodásosat a magyar helyzetet illetően, ám valóban idealisták az elképzeléseid. senkit nem fogsz tudni sajnos úgyszólván felébreszteni, mivel egy nép hozzáállásának megváltoztatásához túl kevesen vagyunk, akik úgy látjuk, hogy valami nagyon bűzlik. a magyarnak az alegnagyobb baja, hogy agymosáson megy keresztül, és a többség, aki ugyebár nem gondolkodik, tökéletesen elvan a kis langyos állóvizében, így esze ágában sincs bármin változtatni, mert neki így jó.

sajnálom nagyon.

2009. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem, s logikusan gondolkodva, ha elrabolták, és váltságdíj állna a dolog mögött, már jelentkeztek volna.

Tehát ez kilőve.

A prostitúció lehetőségét is kizártak tartom.

A lány szerintem, már nem él.

Vagy a szüleivel olyan rossz a viszonya, hogy inkább jobbnak látta "eltűnni".

Csak az az érdekes, hogy mittudom én melyik híd egyik végén látta a kamera, de már lejönni onnan nem.

Vagy a híd közepén átöltözött, hiszen volt nála táska, vagy beszállt egy autóba, s ha beszállt egy éjszaka Pesten egy autóba, akkor annak ismerősnek kellett lennie, vagy esetleg egy taxiba.

Ez a szökés elmélet.

A dunába nem hiszem, hogy holtan esett, hiszen akkor a szonárral megtalálták volna.

Ha viszont úgy ugrott, és kiúszott, akkor ismét csak arra tudok gondolni, hogy lelépett.

De én úgy gondolom, hogy már nem él.

Túl sok idő telt el és még csak semmit nem mutatott fel a rendőrség.

Talán az az Olasz srác tud valamit, akiről a Blikkben olvastam.

2009. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!