Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek is Magyarorszag a...

Nektek is Magyarorszag a kedvenc orszagotok?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy ti,hogy vagytok vele de en imadom Magyarorszagot es nagyon büszke vagyok arra,hogy magyar vagyok!:) Ez szerintem a vilag legjobb,legszebb helye meg akkor is ha rossz a gazdasag es nincs olyan orszag amit jobban szeretnek Magyarorszagnal :)
2011. okt. 30. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, mert itt élek és túl megszokott. De ettől függetlenül szeretem :)
2011. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom, más országot nem ismersz.
2011. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mar nagyon sok orszagban voltam...Nemetorszag,Olaszorszag,Ausztria,Horvatorszag de nekem ezek az orszagok mind sz*rok nekem jobban tetszik Magyarorszag :)
2011. okt. 30. 16:57
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem Magyarország a kedvencem. Nem mondom, vannak benne olyan dolgok, amiket szeretek, de ha lehetne választani, nem itt élnék. A legfőbb bajom nekem azzal van, hogy itt van tél. Meg a munkalehetőségek sem túl rózsásak.
2011. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

háháhá... nem. nekem Németország és Ausztria a kedvenc országom.


Félek, kérdező, belőled is olyan mellétverő turbómagyar lesz, aki ujjongva korcsoz le mindenkit, aki nem szereti Magyarországot és el akar menni...

2011. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Én nem kivételezek, mindannyian a Föld nevű bolygón élünk, ami csodálatos, nem is tudom, hogy lehet lesz*rozni a többi helyet!
2011. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy érzelmileg igen mert itt születtem stb.

De amúgy vannak sokkal élhetőbb, tisztább és bevallom szebb országok mint ez mert ezt már elrontották de szívesen megjavítanám mert az enyém csak nehéz lenne.

De szerintem Finnország a legjobb amúgy a 2. szempont szerint.

2011. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2011. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
nem
2012. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 19gal_balazs97 ***** válasza:
100%
Szeretem csak kár, hogy idáig süllyedtünk. Egyszerűen máshol nem tudnék élni a tájak gyönyörűek ha meg semlegesek maradtunk volna mindkét világháborúban sokkal jobban élnénk.
2013. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!