Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál arra, ha egy...

Hogyan reagálnál arra, ha egy nemtúlközeli ismerősöd blogjában felfedeznél olyan bejegyzéseket, amik rád utalnak?

Figyelt kérdés
Több évre visszamenőleg, nem minden bejegyzésben, csak néhányban megemlít (és erről a blogról még nem is hallottál). Inkább pozitív dolgokat ír, amikből az derülne ki számodra, hogy fontosabb vagy neki, mint hitted.
2010. dec. 1. 09:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék a pozitív bejegyzéseknek.
2010. dec. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát beszélj vele !!! én is hasonlóan jártam unokatesómmal, nem is hittem h ilyen fontos vagyok neki ...
2010. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
ez szép,nekem nagyon jólesne!!köszönd meg neki
2010. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
küldj neki egy mailt és beszéljétek meg, mi merre hány méter
2010. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat!

Csak a helyzet kicsit komplikáltabb, mert míg én lány vagyok, addig ő fiú, és mindketten kapcsolatban vagyunk... És nem tudom, hogy mit kellene tennem, vagy éreznem...

2010. dec. 1. 09:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem KELL tenned, vagy érezned semmit.

De ha most az jön, hogy innentől másképp nézel rá, és megláttad benne a pasit...

2010. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát, pedig most az jön... :| Mert én sosem hittem volna, hogy ő másként gondol rám, mint én őrá, vagy hogy valaha lehetne köztünk bármi is...
2010. dec. 1. 09:59
 8/15 A kérdező kommentje:
...és ez a baj a lányokkal! Hogy kapnak egy-két bókot, aztán ha szimpatikus az úriember, akkor elveszítik a fejüket, és nem tudnak normálisan gondolkodni... (Na jó, magamból indultam ki.)
2010. dec. 1. 10:02
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak örülj magadban. Biztosan hízelgő lehet rád nézve. Véletlenül se próbálj közeledni, csak óvatosan reagálj, ha mindenképpen szükségét érzed, nehogy félreértse a gesztusodat! Már ha mindketten komoly klapcsolatban éltek, és abban is akartok maradni.
2010. dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi. Igyekszem.

Csak kicsit zavarban vagyok, és gondolom ő is abban lenne, ha megtudná, hogy olvastam, amiket rólam írt.

2010. dec. 1. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!