Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál arra, ha egy...

Hogyan reagálnál arra, ha egy nemtúlközeli ismerősöd blogjában felfedeznél olyan bejegyzéseket, amik rád utalnak?

Figyelt kérdés
Több évre visszamenőleg, nem minden bejegyzésben, csak néhányban megemlít (és erről a blogról még nem is hallottál). Inkább pozitív dolgokat ír, amikből az derülne ki számodra, hogy fontosabb vagy neki, mint hitted.
2010. dec. 1. 09:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, egy blog nyilvános. Tehát biztosan felmerült benne, hogy előbb-utóbb eljut hozzád is az infó.

Én a helyedben azon gondolkodnék, hogy eddig miért nem láttam benne a pasit.

Nem akarlak bántani, de fontos, hogy ha csak akkor kezdesz el így érezni valaki iránt, amikor megtudod, hogy őt érdekled, akkor az az érzés csupán generált. Nem valódi. Egy reakció az ő vélt vagy valós érzéseire. Még nem láttam, hogy tartós lett volna az ilyesmi.

Ráadásul írod, hogy mindketten kapcsolatban éltek. Ez azért bonyolítja a helyzetet, mert ha most teszel valamit, azt nem csak ti ketten, hanem mind a négyen megbánhatjátok.

Szerintem várj. Majd kiderül, hogy amit most érzel, komoly-e, valós-e. Ha igen, még akkor is ráérsz cselekedni.

2010. dec. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi manapság elég ritka és annál jobban esik az embernek.
2010. dec. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi ezt is.

Én is arra gondoltam, hogy nyilván ő is tisztában van azzal, hogy bárki láthatja a blogot, így akár a barátnője is. Már az is megfordult a fejemben, hogy én értelmezem féle az egészet, és mondjuk csak így akarja féltékennyé tenni a párját... Vagy nem tudom, nem értem én a pasikat.

Nem szeretnék hülyeséget csinálni, és tényleg nem akarom, hogy a hiúságom irányítson, igazad van ebben is. Tény, hogy jól esett, amit írt, de.....

2010. dec. 1. 10:54
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Fuss össze vele "véletlenül" valahol. Ha ki akarod deríteni, mi folyik itt, akkor tudd meg, x időben épp hol szokott lenni, járj arra "véletlenül" és kezdődhet a csevely. Kíváncsi lennék a folytatásra.
2010. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
azért nem biztos, amit itt valaki írt, hiszen az ilyen netes dolgoknak megvan a maga nagy előnye, azaz a névtelenség, vagy közvetettség, ha nem is névtelen, és előbb kijönnek valakiből az öszinte gondolatok, mint szemtől szemben .... nem ritka ez
2010. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!