Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akinek nincsenek barátai se...

Akinek nincsenek barátai se haverjai a suliban az nem érzi ezt cikinek? és mivel foglalja el magát a szünetben?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
nem érzem cikinek, mert inkább barátkozom olyanokkal, akik nem discóznak, piálnak és cigiznek és nem tagadják azt, akiben én hiszek
2010. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínű annak érzi, de mit csináljon??? Hogy szünetben mivel foglalja el magát? Ha jófej, olvas vagy máshogy elvan. Közepes esetben egyedül bóklászik a folyosón. Ha a szánalmas kategóriába tartozik, akkor a menőknek nyal, és boldog, ha verik és csicskáztatják, mert legalább addig is vele foglalkoznak.

Nem igaz, hogy még egyik típussal sem találkoztál.

2010. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért érdekel mások véleménye,mert én is egyedül vagyok mint az ujjam:S:( nincsenek barátaim...és sokszor azt se tudom h mivel foglaljam le magam a szünetben..:S:(
2010. dec. 1. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok, bocsi, úgy jött le, mintha itt akarnád cikizni azokat, akiknek nincsenek barátai. Ne haragudj.

Hát akkor tedd, amit a jófejek. :) Olvass, egyél, menj vécére (már ha lány vagy - nálunk mindig a mosdóban jött össze a legjobb társaság), írj leckét, hogy otthon ne kelljen. Egyet ne tegyél semmiképp: ne nyomulj! Az rettentő megalázó.

Hányadikos vagy? Új a suli? Csak mostanában érzed így, vagy mindig ez volt? Én már nem járok suliba, de tudom, miről beszélsz, nekem is voltak ilyen időszakaim, szörnyű volt.

2010. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem akartam cikizni senkit se:S


10.es vagyok...az első félév nagyon jó volt kedveltem az új osztályt,de még a legjobb bnőm...csak 1 hétig nem voltam suliban,és mire mentem kiderült h pletyka terjed rólam,amiben az ő keze is benne volt:S:( mondhatom nagyon jól esett:(( és természetesen az egész osztály elhitte azt a gusztustalan pletykát..szóval már alig várom h végezzek a sulival:S de mivel 5 évfolyamosba járok,ezért még van hátra 3,5 évem:S:((

nagyon el vagyok keseredve:(( nem tudom h fogom kibírni:S

és sulin kívül se büszkélkedhetek túl sok baráttal:S:(

2010. dec. 1. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is tizedikes vagyok, és nekem is ugyanez a gondom :(

Ha gondolod írj privátban vagy írd le az msn-címed és felveszlek, szeretnék velem hasonló helyzetűekkel beszélgetni, addigsem unatkozok itthon :/

15/F

2010. dec. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!