Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon miért nincsenek...

Magyarországon miért nincsenek olyan "igazi" darkos pasik?

Figyelt kérdés
Mármint külsőségekben gondolom, ien goth/industrial irányzatban. Nem nagyon látok én legalábbis olyat, aki úgy festegetné magát meg tényleg oan cuccokat is hordana. Max. elvétve 1-2. De úgy szexi goth pasit nem nagyon láttam még az országban. Akik vannak is, külsőleg igencsak összetéveszthetők 1rockerrel... -_-
2011. szept. 11. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez már csak egy ilyen ország. Öö..mi is az a 'darkos'?
2011. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
mert a magyaroknak van annyi eszük ,hogy nem égetik magukat férfiként. A nőknek pedig kifejezetten jól áll ez a stílus.
2011. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ien, oan meg amoan ...látom naon végod a témát ...
2011. szept. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 monster under yo bed ***** válasza:
100%
itthon nem nagyon van múltja a szubkultnak, így miért lennének darkos pasik?
2011. szept. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Tekerjél Hozéval!
2011. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jó, bocs az "ien-oan"-ért, sietve fogalmaztam meg a kérdést :D

Nézegettem a neten és így elgondolkoztam rajta. Az 1-2 kivételbe meg mondjuk beleértettem Hozét is :D Bár már ő is felhagyott ezzel :)

2011. szept. 11. 00:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Tele van sötét emberekkel az ország, az nem jó?
2011. szept. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj fel goth oldalakra, hátha.

Amúgy vannak, de nem sokan.

2011. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked Hozé "goth" vagy "darkos", akkor csak sajnálni tudlak.

Alapjáraton egyetértettem volna, valóban kevesen vannak Magyarországon - akik mégis, azokról meg rövid időn belül kiderül, hogy gőzük nincs róla pl. hogy mi az a Bauhaus, csak a Deathstars a menő... - de így...

Egyébként szerintem alapjáraton nem probléma egy "igazi" darker/goth pasinál, ha úgy néz ki mint egy rocker, nagyobb probléma az, amint fent említettem ű(lányoknál is!) - ha beöltözik, aztán kiderül, hogy fogalma nincs az egészről.

2011. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én nem vallom gothnak magam, nem is sorolnám magam sehova se, de tény, hogy ez áll hozzám a legközelebb.

Visszatérve erre szerintem nagyon jól néznek ki, az ilyen Hozé kinézetű pasik, de őt pl. egyáltalán nem tartottam/tartom gothnak. Bár semmi bajom nincs vele, ismerősöm is, de ő inkább csak puszta szórakozásból "öltözött így ki", meg hogy elbohóckodjon a médiában egy kicsit. Úgyh pl. nekem is az a véleményem, ha valaki rajta keresztül ítéli, ismeri meg a gothokat, akkor elég rossz helyen tapogatózik, eléggé félreérti a dolgok lényegét és azt, hogy voltaképp miről is szól ez az egész...

2011. szept. 11. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!