Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az a notebob valójában? És...

Mi az a notebob valójában? És mi a különbség a Laptop és a notebook, és az Ipod között? Melyiken van már rajta az internet? És melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Notebobról még nem hallottam.

A notebook és a laptop ma már gyakorlatilag ugyanaz. Elvileg a laptop nagyobb, a notebook kisebb.

Az iPod eredetileg az Apple merevlemezes audiolejátszója, ma már több változata is van.

Internet semmin nincs, az nem egy program, vagy ilyesmi. A szükséges hardver majdnem mindegyiken megvan, talán a kisebb iPod változatoktól eltekintve. Ha csak böngészni akarsz, vegyél notebook-ot.

2010. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ipod alapvetően zenehallgatásra, legújabb generációja az iphone, amin van net ha fizetsz;P


laptop és notebook technikailag uaz, inkább a méretbeli különbség adja meg, hogy mikor beszélsz notebookról - ami A4-nél nem nagyobb.

net akkor van rajta, ha van előfizetés van vagy akármi...legtöbbön már wifi is van.

2010. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A notebook és a laptop hordozható számítógépek. Nem tudom mi a különbség a kettő között, de nem túl sok. Az Ipod viszont, ezzel szemben, az MP3 lejátszóhoz áll közel és az Apple gyártja. Mint ilyen, nem arra készült, hogy internetezz vele, míg a laptop és a notebook igen. (Vagy legalábbis arra is.) Lehet rajta internet, de nem alapkövetelmény, míg a notebookkal és a laptoppal szemben igen.

Melyik a legjobb? Mire? Ha zenét akarsz hallgatni és egy olyan kütyü kell, amivel ezt utazás közben is meg tudod oldani, akkor az Ipod. Ha netezni akarsz, akkor netbookot tudok ajánlani, ami egy a szokásosnál kisebb laptop, amit pont arra találtak ki, hogy netezz róla, és mivel kisebb és könnyebb, könnyebben magaddal tudod vinni. Viszont a memóriája nagyon kicsi, így az operációs rendszeren kívül szinte mindent neten vagy külső memórián kell tárolnod.

Ha munkához kell, szöveget szerkeszteni, vagy adattárolásra, akkor meg notebookot, vagy laptopot tudok ajánlani. De az utóbbi három gyűjtőkategória. Rengeteg cég gyárt rengetegfélét belőlük különböző minőségben és áron.

2010. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A netet gondolom a hardware-re értette a kérdező. Én arra mondtam, hogy a laptopban és a notebookban biztos van, Ipodban nem feltétlenül. De persze ha nem ingyenes Wifi hálózaton netezel, akkor mindenképp fizetni kell érte.
2010. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!