Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen a kedves arc? És...

Milyen a kedves arc? És akinek kedves arca van, az mindenkinek kedvesnek tűnik, vagy itt is különbözhetnek az ízlések?

Figyelt kérdés
Akinek kedves arca van több előnnyel jár, mint akinek nincs?
2009. jan. 21. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves arca- szépségtől függetlenül- annak van, akinek a tekintetéből harmónia, elégedettség önmagával és a világ felé kedvesség jön le.

Ezt kizárja az, hogy a kedves arc előnyei miatt próbálsz kedvesnek látszani. A tekintet nem hazudik. Sohasem.:)

2009. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az akinek az arcáról sugárzik a barátságosság. Nyitott tekintet, kifejező szemek, barátságos mosoly.
2009. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 yuda ***** válasza:
100%

Akinek bizalmat,kedvességet sugárzik az arca,az többnyire mindenki számára olyan.Csak egy példa a médiából: kevés,ha szépen beszél egy bemondó,vagy olyan a végzettsége-lennie kell egy olyan kisugárzásának,ami a túlnyomó többség számára szimpatikussá teszi--ha egy ilyen embert "megnyernek",azzal számtalan hírt el tudnak adni,még akkor is,ha az nem egészen igaz.

Ellenpélda is van,mikor valakinek a valakije kerül be ,de ha nem pénzelik keményen,akkor úgyis kihullik előbb utóbb a rostán,mert unszimpatikus.

Ez pl. egy politikusnak rendkívül fontos: választásokat lehet vele nyerni,vagy veszíteni,ezért gondos mérlegelés útján válasszák ki őket,de ahogy látható,nincs miből... :D

2009. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különösen a harmadik válaszadóét! Minden pontra kiterjedően pontos válaszokat adott, amikre én konkrétan kíváncsi lettem volna.
2009. jan. 21. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
EZek szerint megkaptad a választ, viszont lehet, hogy van ezen kivül is valami. Nekem kedves arcom van (mások szerint), viszont a bensőm egy komor, nyomorúságos, élni és nőnek lenni útáló személyt takar. Akkor kérdezem én, hogyan lehet mégis kedves az arcom?
2009. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!