Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Majd most mind a 420 ezer...

Majd most mind a 420 ezer rokkant meggyógyul hirtelen?

Figyelt kérdés

Kijelentették, hogy nagyon gyanús, és felülvizsgálják, "rendbe teszik" a 420 ezer rokkantnyudíjas jogosultságát.


Most akkor mi lesz?


Mindenki meggyógyul?


2010. dec. 14. 19:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
igen, vagy meggyógyulnak önerőből, vagy megdöglenek, mert ezután nem járnak nekik kedvezmények. Papíron megszűnik a rokkantnyugdíjas, helyette a köznyelvben új értelmet kap a "nyomorék" elnevezés.
2010. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
itt arról van szó, hogy csomó olyan ember kap rokkantnyugdíjat, aki nem jogosult rá, mert egyszerűen odament a dokihoz, hogy figyi, írjál már egy papírt, hogy kapjak rokkantnyugdíjat, hogy ne kelljen a maradék x évemet ledolgozni, meg hogy több legyen a nyugdíjam majd, a doki meg jópénzért kiírta nekik...
2010. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
jaja értem én, van ebben jó nagy bunda, na de tényleg megszűnik ez a típusú nyugdíj ?? mert azért van olyan ember, aki mégse úgy vette a papírokat ...
2010. dec. 14. 19:25
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésedben azt írtad, felülvizsgálják, nem azt, hogy megszüntetik


érzed a különbséget?

2010. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
Én az idegbajjal rokisítottaktol elvenném a jogosítványt.Tudjátok hány gyógyult lenne? .Utána jönne a többi felül vizsgálása.És vissza fizettetném velük a ki csalt pénzt természetesen kamataival.Aki ledolgozta a40évet irány a megérdemelt nyugdíj.
2010. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Vitorka elgondolkodhatna aötleten
2010. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Rájuk és fér, nagyon sokan azért lettek rokkantnyugdíjasok, mert nem akartak dolgozni, mások meg azért hogy ne kelljen adót fizetniük és feketén dolgozzanak. (egy magasvérnyomás+ depresszió + alkoholizmus pl. már bőven elég volt ehhez, de gyanítom egy vastagabb boríték is)Persze van aki sajnos tényleg olyan állapotban van, hogy nem tud dolgozni, nekik nyilvánvalóan ugyanúgy jár majd az ellátás.
2010. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

19:22,

nem tudom, hogy honnan vetted az értesüléseidet, de szerintem eltévedtél.

Anyósomnak levágták a lábát, mégis 2 évente bizottság elé kellett állnia, hogy hátha kinőtt neki, és már nem rokkant.És bizony ezt az utat minden rokkantnak meg kell járni.

Elképzelni sem tudom, hogy ennyi embert le tudjanak fizetni, hacsak egy-egy orvosszakértő egy kisfröccsért kockáztatja az egzisztenciáját.Kedves politikusaink megint mutattak nekünk bűnbakokat. Utána megint a nyugdíjasok következnek.

2010. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Ja és alja irigy népség ugrik is rá rögtön.
2010. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Magyarországon 10 millióból van 420 ezer rokkantnyugdijas

Szlovákiában 5,4 millióból van 50 ezer rokkantnyugdijas......nem gyanús ez?!

Aki tényleg beteg annak jár a nyugdij,de aki csak szimulál....

2010. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!