Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem lenne furcsa egy kicsit...

Nem lenne furcsa egy kicsit ha felbukkanna hirtelen a párotok 3 exe is?

Figyelt kérdés
Hirtelen facebook-on 3 exe is ismerőse lett, szinte egyszerre. Eddig meg sehol se voltak. Most kérdőre vontam, azt mondja nem ő jelölte be őket. Kérdem én, minek jelölte egyáltalán vissza őket? És persze nem tud rá válaszolni, "csak úgy". Csak úgy nem jelölgetek vissza egy olyan embert, aki a földbe tiport és nem tudom hányszor megcsalt. Hallani se akarnék róla. Egyébként durván fél éve találkoztam az egyikkel (pont azzal aki megcsalta csomószor meg megalázta) és a csaj kb. úgy nézett mint valami véres rongyra, egész végig bámult míg ott voltunk, tiszta lenéző volt. Én meg próbáltam nem észrevenni, sokat nevettem direkt, hogy lássa milyen boldog vagyok a párommal. Szerintem megbánta amit tett. Most akkor mit véljek ezek után??
2010. nov. 2. 18:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy 2 éve vagyunk együtt, én 20/L, ő 22/F, a lányok pedig 17-19 évesek, és elvileg kapcsolatban vannak. Mi elméletileg már jegyben járunk, február óta együtt is lakunk.
2010. nov. 2. 18:13
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Nőj fel, facebook hagyjuk már :D mi van abban, ha bejelölte vagy visszajelölte őket, Jézusom...
2010. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Te foglalkoznál olyan emberekkel akik megcsaltak? Mert én nem. És milyen érdekes, hogy hirtelen mind a 3 felbukkant. Épp egyszerre. Meg minek az exekkel foglalkozni egyáltalán?
2010. nov. 2. 18:22
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha ennyire nem bízol a párodban,akkor mi értelme a kapcsolatnak? Bizalom nélkül egyetlen kapcsolat sem működik!
2010. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nem bízom benne, de ő is kérdőre vonna engem. Engem meg zavar egy olyan ember az ismerősei között, akik megcsalták meg ilyenek. Minek akarja ilyennel tartani a kapcsolatot? Ezt nem értem! Nekem sincs egyetlen volt barátom sem az ismerőseim között, mert egyikkel sem úgy végződött a kapcsolat, hogy legyen egymásnak mondanivalónk.
2010. nov. 2. 18:26
 6/15 anonim válasza:
Én sem izgulnék ezen, semmi jelentősége noncs. De ha egyszerre lettek jelen mint ismerősök, akkor több mint valószínű, hogy párod jelölte be őket.
2010. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, igencsak egyszerre...és letagadja, hogy ő jelölte volna be őket. De szerintem így volt. És érdekes, hogy az egyik csaj pont szeptembertől tanul pesten és pont most jelölték be egymást...
2010. nov. 2. 18:29
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát de basszus, nem sütizni hívta meg őket délutánra, hanem egy idióta virtuális barom világban, vissza jelölte őket, aztán kész. kb olyan mint a köszönés, köszönni még csak illik nem? vagy neked nem tanították? akkor is ha az illető nem szimpatikus. Na a facebook kb olyan mint, ha köszöntek volna egymásnak. vagy néha összefutnának az utcán teljesen véletlen, aztán megkérdeznék egymástól, hogy na hogy vagy, a múlt körülményeitől függetlenül.

Mondom előbb fel kell nőni, bizalmat kiépíteni, aztán eljegyezni magad


Egyébként mégis mire gondolsz? egyszerre 3 exével csal? vagy mi?

2010. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

de hát azért jelöli vissza, mert ismeri őket... nyilván ha az exe, hát ismernie kell. ez a lényege a bejelölésnek hogy bejelölöm,akit ismerek,

vannak emberek akik midnenkit, mert ismerősöket gyűjtenek, mások csak a közeli barátokat vezsik fel...


őszintén, én nem tudom, hogy a páromnak hány exe van az ismerősei közt, nem is kérdeztem, mert nem fontos.

sőt. a jelszavát is tudom de eddig csak kétszer léptem be, mégpedig akkor, amikor ő maga megkért rá.


28/N

2010. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem megnyugodhatsz. a barátod kultúr ember, aki felülemelkedett a sérelmein és jobb perceiben köszön is olyan embereknek, akiket egykor szeretett. én ezen nem akadnék fenn. engem is utál az egyik exe a barátomnak. nem tettem ellene semmit, kifejezetten nem is ismerjük egymást. barátom köszön neki, és visszajelölte a facebookon... oltári nagy kaland. őt is megcsalta a hölgyemény, nem egyedülálló eset...
2010. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!