Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyot csalódtam. Beszéljek...

Nagyot csalódtam. Beszéljek velük vagy hagyjam a fenébe? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Nos, a történet úgykezdődik, hogy miután kijöttem 5 órás angolról, barátnőim pedig 3 órás angolról, eleve furán viselkedtek... Aztán hazajöttem, osztálytársam MSNre kiírt valami olyat, hogy X+X megnemtudom mi. Az egyik énlennék, a másik pedig, aki bejön nekem. Aztán mégegy másik ismerősömmel sikerült rávetetni, hogy levegye... Később feljött MSNen feljött egyik barátnőm, és mondta, hogy a másik kettő barátnőm olyanokat dumált angolon rólam, hogy azért nembírnak mert csóró vagyok, régimódian öltözködök stb. Pedig én támogattam őket, megbíztam bennük és én vettem nekik enni-inni tegnap korizáskor, vagy bármikor. Aki kiírta lánnyal kibékültem, vele semmi gáz. Csak azt nem tudom, mikor holnap bemegyek suliba, lesz*rjam őket, vagy mondjak nekik valamit? Eléggé rosszul esett, hogy így sumákolnak mögöttem...
2010. dec. 16. 18:02
 1/6 anonim válasza:
Mekkora suttyók! Szegénykém! Nem érdemelték meg a barátságodat, csak lehúztak. Keress más barátnőket, mert csak kihasználtak.
2010. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatást, csak sajnos nemtudom, megérdemelnének valami olyasmit, hogy "kösz eztésezt" vagy sétáljak el mellettük simán... Nem vagyok kötekedős és haragtartó tipus, ezért nemigazán szeretnék beszólni, de ha felbosszantanak, akkor szívesen tennék egy-két megjegyzést.
2010. dec. 16. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért nem bírnak, mert csóró vagy? Gusztustalanok, hagyd őket a francba. Nézd őket levegőnek, meg fognak lepődni.

Próbáld meg nem magadra venni, hogy miket mondanak Rólad. ÉRTÉKES ember vagy!!!

2010. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Édesanyámnak és édesapámnak nincs pénze minden héten új, fantasztikus ruhákat venni. Többen megszóltak már, pedig próbáltam igényesen öltözködni. A csóróságot nemtudom, mire értik, és köszönöm a tanácsot és a szép szavakat!
2010. dec. 16. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
lebagózás and csá!
2010. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaaaajj az ilyenekt tényleg nem érdemes túl mélyen a szívedre venni, nagyon szórakoztató társaság lehetnek, ha ilyen marha összetett gondolkodásuk van, hogy a csóróság alapján bírnak vagy nem bírnak valakit. Ennél biztosan találasz érdekesebb barátokat magad körül. Én a helyedben lesz*rnám őket, aztán ha ők jönnek valamivel mégis, na akkor beszólnék esetleg valami lazát, hogy nehogymár... de akkora feneket nem érdemes keríteni ilyeneknek, hogy külön kis színdarabot rendezz reggel. Attól csak úgy fog kinézni, mintha hú de nagy érvágás lenne neked, amit megtudtál. Pedig hidd el, nem az...


Egyébként meg még annyit, hogy normális esetben kinövik az emberek ezt a gondolkodást, aki meg nem, nna az felnőtt korára olyan is lesz, és meg is érdemli a társaságot, amit talál... szóval még az is lehet, hogy pár év múlva megjön az eszük, és akár tényleg jóban lesztek. De nem erőltetném a dolgot.

2010. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!