Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki szoktatok öltözni karácsony...

Ki szoktatok öltözni karácsonykor?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2010. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha vendégek jönnek, vagy mi megyünk valahova, akkor felveszek valami csinibbet, de karácsonytól függetlenül, a vendéget megtisztelem ezzel. Ha csak családi körben vagyunk, akkor ugyanabban a játszósban vagyok.
2010. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha vendégségbe megyek, nyilván nem melegítőnadrágban és nyűtt pólóban megyek, felveszek valami kevésbé háziast. Otthon viszont szokásos "otthoniban" vagyok, bár ugye az sem snassz, tiszta és rendezett. Na meg a kapott pulóvert, stb. felveszem, az végülis "kiöltözésnek" számíthat. :)
2010. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem
2010. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen is, meg nem is. Nem melegítőben vagyok, mint általában, viszont nem is abban, ami máshová kiöltözősnek számít (elegáns ruha), hanem hétköznapi utcai ruhában.
2010. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dehogy szoktam! Nem jönnek vendégek szenteste, másnap meg csak a közeli családtagokhoz megyünk. Itthon kényelmes puha, meleg cuccokba bújunk és az ágyba visszük a karácsonyi vacsit. :) A családhoz: Farmer, valami csinosabb pulcsi, pici parfüm, és kicsit kisminkelem magam. Sem a párom családja, sem az enyém nem nagyon kiöltözős típusok, furán néznék ki, ha felcsicsázkodnék.
2010. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez nekem nagyon furcsa. Mi karácsonykor mindig ünneplőt veszünk fel, pedig otthon vagyunk, családi körben.
2010. dec. 18. 20:53
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha jön vendég akkor egy fokkal kiöltözök ha nem akkor sima ruha.
2010. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy kicsit.
2010. dec. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!