Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van még itt valaki, aki...

Van még itt valaki, aki karácsonykor ugyanazt csinálja, mint bármely más nap?

Figyelt kérdés

Nálam semmiben nem különbözik... ugyanolyan sz.r unalmas nap, mint a többi...

17L


2010. dec. 24. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én se nagyon csinálok semmi különöset.

Egyedül annyiban más, hogy ilyenkor egy évben egyszer együtt megesszük a vacsorát, meg odaadjuk az ajándékokat. Ennyiben ki is merült a karácsony.

2010. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyjából nálam is ez a helyzet. Nem értem miért kell ekkora cirkuszt csinálni dec 24-ből, attól eltekintve, hogy megpróbáljuk eljátszani, hogy "jajj de szeretünk mindenkit", ugyanolyan nap mint az összes többi.
2010. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok, még annyit hozzátennék, hogy nálunk is annyiban merül ki ez a hatalmas szeretet, hogy az évben egyszer együtt vacsorázunk, és talán ajándékozunk. Bár idén nem nagyon tudtam rávenni magam hogy vegyek bármit is... Kövezzetek meg érte, ha gondoljátok.
2010. dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
De hát ma van Jézus születésnapja :@
2010. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz,csak az a különbség,hogy valami csodàban reménykedünk,aztàn ujra leszàllunk a Földre.
2010. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy nem, nem ma van Jézus születésnapja. Ezen a napon a téli napfordulót ünnepelték a pogány népek. A térítő keresztények azért nevezték ki ezt a napot Jézus születésnapjának, hogy könnyebb legyen áttérni.
2010. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1. és 2. válaszolóval tökéletesen egyetértek.Nálunk is ugyanez a helyzet.
2010. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én csak szeretném hogy ugyanolyan nap legyen. De nem akarom lehangolni a családot. Persze Jézus születéséről azért megemlékeznék. (a magam módján :P)
2010. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk inkább a Szilveszter ilyen...
2010. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ugyanaz mint az elsőnél :D :D
2010. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!