Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok nem szeretik a...

A magyarok nem szeretik a szlovákiai magyarokat? Ha nem miért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Szlovákiai Magyar is Magyar, miért ne szeretnénk?Az más kérdés hogy a sz.r szemét szlovákokat utáljuk.
2010. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Osszinten valaszolok , de a magyarok jobban tudjak ezt.


En Erdelyi vagyok a jo multkorjaban Budapesten meg tudtak h honnan vagyok s erre fel le ordibaltak, a vendegloben nem szolgaltak ki, lehordtak mocskos ci-ganynak stb.

En azt vettem eszre h a a magyarok azt hiszik h csak ok vannak magyarok mashol nincsenek.


600 km lakunk Budapesten Augusztusban fogadtunk Magyarorszagi magyarokat kb 60-65 ev korulieket es azt kerdeztek tolunk h hogyan tanultunk meg magyarul, s csodalkoztam h ennyi km re is elnek magyarok.

2010. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Mi az hogy nem szeretik?? Én imádom őket! :))
2010. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Miért ne szeretnék? Vagy ezt most hogy érted? Nem utálják őket. Azért szerintem igen sokan tudják, hogy élnek a határokon túl is magyarok. A tótok az már más.


A második válaszolónak üzenem, hogy sajnos van pár vadbarom.

2010. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem utálom őket. Nagyon jó barátom is van onnan.


Egyébként nem Pestről kellene lemérni az országot. Oda koncentrálódik az ország szemete.

2010. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
21:15 velem is volt már ilyen.szlovákiai vagyod,de szlovákul alig tudok.nyáron magyarba járunk fürödni és ott megismerkedtünk egyszer néhány emberrel és hát mondtuk nekik,hogy szlovákiából vagyunk,erre ők meg hogy tudunk ilyen jól magyarul?mondtuk nekik hogy hát magyarok vagyunk de nem naon akarták elhinni.ez azért elég rosszul esett h azt mondták hogy az nem lehet,mert mi szlovákok vagyunk...
2010. dec. 19. 21:26
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A kisvárosunknak egy szlovákia magyarok lakta falu a testvérvárosa.

Én személy szerint szeretem őket.


Utolsónak meg igaza van.

2010. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szlovákiai vagyok, nekem még soha nem volt semmi problémám sem Magyarországon, sem otthon azért, mert magyar vagyok. A szlovákok is ugyanolyan emberek, mint mi, nem törődnek azzal, hogy most én pont kicsoda vagyok. Perfektül beszélek szlovákul is, szóval boldogulok. Nekem bejön, hogy itt élek.
2010. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 gyakoriválaszok_560 ***** válasza:
100%
Jelen esetben akit te magyarnak tartasz magyar földön az se biztos hogy magyar ...
2010. dec. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A jobboldaliak értelmesebbik részéről, és a kevésbé pártközeli baloldaliakról általában nem mondható el, hogy nem szeretik a szlovákiai magyarokat.

Ismertem néhány embert aki lazán lerománozta a Székelyföldről származó tanárát. Jelenleg Angliában él...

2010. dec. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!