Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Emberek! Hosszú lesz a kérdés,...

Emberek! Hosszú lesz a kérdés, lent elolvashatjátok?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a 13-17 éves 'gyerekek/kölykök/fiatalok' nagyrésze bunkó, kultúrálatlan paraaszt?? 16 éves vagyok és rengeteget olvasok. Pilinszky, Márai, Oscar Wilde... és ezektől függetlenül eljárok péntekenként kocsmázni... Tehát attólmég, hogy kultúrálódom még társasági életem is van. Kiállításokra is járok... ők megveszik a szaros divatlapjukat én pedig egy tudományos újságot veszek mindig. Hál' Istennek, én pont megtaláltam azokat az embereket akik nagyjából az én szintemen vannak, de mégis.... annyi hülye van.
2010. dec. 20. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Na, ezek azok az emberek, akiknek lehetőségük lehetne, hogy mások legyenek, de nem akarnak azok lenni. Nem kell törődni velük! Járj olyan társaságba, ahol hasonló gondolkodású emberek vannak! Én sem törődöm velük.

üdv

2010. dec. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell másokat elítélni.Élj úgy ahogy neked jó.
2010. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi is a kérdésed? Mégsem mindenki bunkó a környezetedben, valakivel mégis kocsmázol. Akkor meg mi a bajod? Nem lehet mindenki olyan művelt mint te, sokakat untatnak az ilyen könyvek.(Engem nem)

15/f

2010. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"sokakat untatnak az ilyen könyvek."


Lehet olvasno más könyveket is. Attól is művelődik az ember. Engem sem érdekel Pilinszky, sem Oscar Wilde, de szerencse nem csak ők ragadtak tollat a történelemben.


Az pedig, hogy valaki bunkó, nem műveltségtől függ (elsősorban). Ebben az esetben inkább a szülőket kellene elővenni

2010. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyébként kicsit se vagy lenéző ám...

15/f

2010. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha te 16 évesen jársz kocsmázni, akkor milyen véleménnyel legyünk rólad?
2010. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18:59-nek igaza van. Én ugyanígy sok embert látok bunkónak, és nem találtam olyanokat, akik "velem" egy szinten vannak, de 16 évesen kocsmázni nem bunkóság? Egyébként a többi bunkó gyereknél sok gond lehet: pl a szülők nem igazán kapják el őket, ezt tartják menőnek, vagy egyszerűen hülyének születtek. De amíg vannak veled egy szinten lévők, addig ne rinyálj!, inkább örülj, hogy őket megtaláltad, és kezdd el megszokni a helyzetet, mert egyre több bunkó lesz.
2010. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kinövöd. Valószínűleg ezek a hülyék is hasonlókat gondolnak rólad.
2010. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Látom nagyon el vagy telve magadtól, pont a hozzád hasonlókból lesznek azok akik azt hiszik értékesebbek, felsőbbrendűek másoknál, mert "azok csak bunkó parasztok". Gyanítom van egy kis kissebségi komplexusod is, azok szokták maguknak bizonygatni hogy "én jobb vagyok mindenkinél, ők hülyék én király vagyok" stb. Ezt tapasztalatból mondom. Remélem majd kinövöd.
2010. dec. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!