Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a Török fiúk? Nekem...

Milyenek a Török fiúk? Nekem egy Török pasim van. De csak jövőre találkozunk megint. Igazából még nem sokat beszéltünk élőben. így nem tudom mire számíthatok. :/

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Nyertem a lottón 2 milliárdot. Voltaképpen a szelvényt még nem vettem meg, de nem tudom hogy kell kitölteni. Segítenétek? Ez kb ilyen kérdés.
2010. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
jaaa.. hogy nem tudjátok.. xD bocsmáá
2010. dec. 22. 21:58
 3/18 anonim ***** válasza:
Hmm, a Jézuska dolgozik ma éjjel. ;)
2010. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
hát kb egy cigánygyerekre számíts xD
2010. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Akiket ismerek (3-at felületesen, a többi hallomásból), ők önzők, a nőket semmibe veszik, kihasználják, alattvalónak tekintik, verik. A nőktől elvárt ennek elfogadása a Korán értelmezése miatt. A török nők cipelik errefelé a nehéz cuccokat+egyik gyereket, többire felügyelnek, Terhesen is ugyanez, kiszállnak autót mosni, míg a sofőr kényelmesen ül a volánnál. (Udvarlás alatt állítólag még kedvesebbek valamivel.) Perek vannak a nőkkel bánásuk miatt, újságcikkek szólnak arról, hogy még itt is a Koránra hivatkoznak.

(Ausztriában élek.)

2010. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
már akartam venni, csak nincs akkor póráz :)
2010. dec. 22. 22:19
 7/18 anonim ***** válasza:

22:19

Ez így igaz, én szintén ausztriában dolgoztam törököknél egy pizzériában. Török nő be sem tehette a lábát, a férfiak meg napi 8-10 órát bent ültek, és megállás nélkül kártyáztak, vagy dominóztak, itták a teát, hétvégén meg liter szám a whiskyt. Kérdeztem is, mi van ausztriában nem látja az istenetek hogy isztok? Mert ugye tiltja a vallásuk.


szóval sok sikert hozzá! :)

2010. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de egyépként lehet hogy szőke haja van és kék szeme? vagy ő nem igazán török?
2010. dec. 22. 23:00
 9/18 anonim ***** válasza:
Még csak egy képet sem láttál róla, de azt mondod hogy a pasid!? Jééézus...
2010. dec. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
rosszul kezdtem el a mondatot, szóval lehet hogy nem Török, mivel kék szeme van és szőkés haja.. és a szülei sem hordják azt a kendő micsodát..
2010. dec. 23. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!