Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a Török fiúk? Nekem...

Milyenek a Török fiúk? Nekem egy Török pasim van. De csak jövőre találkozunk megint. Igazából még nem sokat beszéltünk élőben. így nem tudom mire számíthatok. :/

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 21:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Most akkor török, vagy nem török? Ha szőke a haja és kék a szeme, akkor biológiailag nem hiszem, hogy török lenne, de attól viselkedésben még lehet török.


Döntsd már el...

2010. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szerencséd lesz, és mégsem török :S...

Digo jutatta eszembe, azt nem is írtam, hogy jó régen, de én is dolgoztam török pizzériában, 1 napig. Éjjel akkor zártunk, amikor már nem volt forgalom, és az ígéret szerint munka után a török főnök vitt volna minket a szállásra. Munka után 10 kéz fogott vissza, akik már évek óta ott dolgoztak, hogy oda ne merjek menni a főnököt "zavarni", amikor a haverjaival beszél (félig részegen). Hanem majd ha magától jön, akkor visz haza. Reggel 7-kor meg is történt. Ha munkára akar rászedni, nem javaslom, rafináltak.

A szexben állítólag nagyétkűek, állítólag "jók".


Hoppá: török vagy Török? Milyen Török fiúk, a Török Pista Török vezetéknevű fiaira gondolsz?

22.19

2010. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A közhiedelemmel ellentétben valóban vannak szőke törökök!Nagyon más viselkedésűek mint a magyar emberek!A nőket valóban nem sokra becsülik,egyszerűen ilyen a társadalom ott.Ha járni fogsz vele elég alárendelt szerepre számithatsz!
2010. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

én csak azt nem értem, hogy miféle járás ez, ha 'igaziból még nem sokat beszéltetek élőben'?

meg még azt se tudod, hogy ő most tényleg török-e.

2010. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A napokban egy újabb hír a törökökről a Kronen Zeitungban (Ausztria): egy nő fényképével, akinek az orra helyén egy lyuk van. A férje ugyanis levágta az orrát, mivel a nő meg akart szökni tőle...

4.

2011. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Tudom., hogy régi a kérdés, de leírom a véleményem, hátha valaki elolvassa...Előre megmondom, nyugodtan lehet lepontozni...

Nos mint az ÖSSZES többi népnél vannak kivételek, nem lehet itt általánosíthatni...Miért a magyaroknál nincs olyan, aki megcsalja a barátnőjét? ÉS olyan aki boldog párkapcsolatban él? NA hát minden népnél így van, a törököknél is, vannak tisztességes emberek, és vannak nem tisztességesek..De ezt, hogy mivel török egy szemét, ez így nem frankó, és unom....Nézzétek, az én példámat:Apukám török, ezáltal félig török vagyok, egy tisztességes ember, dolgozik, nem csal meg senkit, 20 év alatt, ha összevesztek anyukámmal, anyukám hiába emelte fel a hangját a düh miatt, apukám egyszer sem... Egyszer sem vert meg, amióta élek, nem hogy anyukámat, egyszer sem kiabált velem sem, mindig ha valami rosszat tettem, szépen nyugodtan megbeszéltük, nem egy vadember! Na látjátok vannak ilyenek is!Sok törökkel találkoztam, mindenki kedves, volt, apukám barátai, ez a mi családunk, a mi barátaink... Ha mással ez nem így van, akkor sajnálom, és elhiszem, hogy vannak rossz tapasztalatok, de az nem azt jelenti, hogy minden török rossz..Mondom, minden népnél van aki jó ember, és van aki rossz..Mellesleg a törökök a legközelebbi rokonaink, és nem a finnek!!! (apukám nem barna bőrű, én sem vagyok az, sok török nem az, úgyhogy itt van az újabb hülyeség)És semmi közük nincsen a cigányokhoz! Úgyhogy tessék szíves lenni befejezni ezt, hogy török és utálom...

2014. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Bocsanat, ha megsertettem volna valakit, mas volt a szandekom. Nyilvan teljesen igaz, hogy minden nep tagjai között van ilyen is, olyan is, hogyan is lehetne altalanositani?

Nyilvan a ciganyok között is eppugy vannak rendesek, mint a magyarok között, söt meg tisztabbak, tisztessegesebbek is! Nem lehet altalanositani, de a nepessegszamhoz kepest vajon melyik nemzetnel mekkora a bünözes aranya es a normalisan elök aranya?

Ezert nem altalanositottam, ahogy irtad, kedves utolso ("hogy török és utálom"), hanem konkretumokat irtam, ujsagcikkeket es ami nap mint nap elöttem zajlik. Hogy ilyen is van, mert en legalabbis Magyaro-on elve ezt nem gondoltam volna, a törököket a törtenelmi tanulmanyokbol magyarszeretönek es baratsagosnak gondoltam. Hogy a Kerdezö teljesebben, több oldalrol megismerje a török nepet, legyen ovatosabb, mielött meggondolatlan tettekre szanna el magat. Neha a fiatalok kockaztatnak, neha muszaj mindent egy lapra feltenni, ha elöbbre akar valaki jutni, es akkor merlegelni kell - es hat tudjon ezekröl a dolgokrol is a Kerdezö. Egyebkent a nök nagyon kedvesek (csak ugye nem ez volt a kerdes), teaval kinalnak, baratsagosak, a vallasi massagukat meg ugye el lehet fogadni, engem legalabbis nem zavar a sötet burka meg a fejkendö, miközben velük beszelgetek. Elöttem meg senki sem csonkitott meg senkit, a többit hogy irtam, lattam, ill. ateltem szemelyesen.

Egy volt munkahelyemen (ahol 1 hetig ledolgoztam a probaidöt) a török fönök szallitotta a (nöi) alkalmazottakat haza a szallasra (leven ejszaka nem volt mas közlekedes), es elvarta, hogy ne "zavarjak" a munkaidö letellte utan, igy volt, hogy ejjel 2-töl reggel 7-ig vartunk, mert "nem lehetett" zavarni, mig egy masik török vendeggel beszel, majd a vendegek tavozasa utan lefeküdt az asztal melle kijozanodni. (Több magyar, kelet-europai alkalmazottja is volt.) Ez a fajta alarendeles es egyaltalan a vallasra hivatkozott büncselekmenyek sztem ismeretlenek Magyaro-on, ezert erre sztem nem gondol egy fiatal, amikor megismer egy külföldit, emiatt tartottam fontosnak ezt leirni. Az oviban egy török apuka kifejezetten baratsagos. Azt viszont hallottam mar magyar nöktöl, hogy szereti a török csaladjanak összetartasat, akik imadjak a gyerekeket, es a török parjaval is minden rendben lenne, csak a török csaladja a vallasi ünnepek közeledtevel mintha öt is visszahuzna, erthetetlen modon megvaltozik a viselkedese meg hozza is elöttük. Tehat a vallas, mint egy belyeg ranyomodik az eletükre. Talan ennek egy kielesedett, eldurvult formaja a Lanyom nelkül soha cimü film, ami igaz törteneten alapszik, es Amerikaban elve, a lanya 5 eves koraig az anyuka szerint teljesen atlagosan eltek, mint mindenki Amerikaban, semmi massagot nem vett eszre az apukan. Ha akkor nem utaztak volna az apa orszagaba, akkor talan örökke igy maradt volna...

De nem ugy ertettem, hogy csak es kizarolag ez varhat a Kerdezöre! KIvanom, hogy alakuljon jol neki! Egyebkent miert is lenne erdekem rosszabbat allitani barkiröl, amint ami...? Csak akit/amit elöttem latok, es ahogy latom, az en "szemüvegemen at" tudom leirni.


5. (nem 4., az elöbb rosszul irtam)

2014. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha a Kerdezö olvassa, megkerhetjük, hogy leirna a tapasztalatat? Hogy meddig jutott a kapcsolatuk, megismertek-e egymast, esetleg komolyabbra is fordult? Biztosan masokat is erdekel, hogy milyen tapasztalatokat, benyomasokat gyüjtött szemelyesen a Kerdezö?


5.

2014. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!