Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátnőm 16 éves és 3hónapja...

Barátnőm 16 éves és 3hónapja egy alig 14 éves fiúval jár. Amióta együtt vannak a barátnőmmel negyed annyit nem tudok beszélgetni, találkozni stb. Csak ha én keresem akkor beszélünk vagy találkozunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 14:33
 1/10 anonim válasza:
25%

Hanyagold a barátnőd, hagy essen pofára, amiért egy poccsel kezd. Vagy beszélj bele. Vagy szerezz normálisabb barátnőt.


De, mit akar egy 16 éves lány egy alig 14 éves gyerektől? :O Megnézi, hogy rendesen fejlődik-e neki a kis pocsikéje?! -Mert mást nem lehet csinálni egy olyan gyerekkel. Javaslom a 16 éves lány keressen egy normális korú, mondjuk 18-20 év körüli fiút, és ne egy pocsossel kezdjen. A saját érdekében.


Kedves kérdező, talán ezt kéne megbeszélni vele.

2010. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagytok összeragasztva. Neki most ő a fontosabb, fogadd el.

Lépj túl a dolgon, barátkozz másokkal is. Majd ha úgy alakul, megint ő lesz a legjobb barátnőd.

2010. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki más a nemi identitása mint a tiéd, vagy még nem alakult ki teljesen.
2010. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Az első válaszolótól kérdezném, hogy miért baj az ha egy 16 éves lány egy 14 évessel kezd? Amikor 16 voltam, akkor én is jártam egy 14 éves sráccal, és nem az volt az első, hogy lefeküdjek vele, vagy megnézzem rendesen feljödik-e a pö*cs*ik*éje. lol Miért lenne muszáj lefeküdni? Csak járnak. Mint ahogy mi is azt tettük, hisz fiatalok/ gyerekek voltunk, és korántsem a szex volt az első. Attól függetlenül, hogy 2 évvel idősebb a lány, és érettebb még megérthetik egymást.


A kérdezőnek meg annyit, hogy ilyen a szerelem, az emberek képesek miatta elhanyagolni a barátaikat, de később erre rájönnek, és remélik, még nem későn. Barátnőd is rá fog jönni. Ha tényleg a barátnőd. Ha nem, akkor ne bánkódj miatta. 22/L

2010. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Az elsőnek és az utolsónak is igazat adok részben. A mi korosztályunknál még működött a járás szex nélkül, ma már nem. Sajnos már az sem kizárt, hogy a 14éves fiú is.. A lany részéről ennek ellenére gáz, hogy egy testi-szellemi értelemben vett gyerekkel van. Másoknak kellene hogy legyenek az igényeik. Ha ennek ellenére neki ez kell. Akkor meg is érdemli.
2010. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Náluk a szexről szól az egész kapcsolat:S
2010. ápr. 13. 15:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves lány sem felnőtt még. Ok, felnőttebb mint egy 14 éves srác, de nem azon van a hangsúly, hogy most együtt élnének, vagy házasság-gyerek. Nem. Csak járnak, tinik, eltöltik a szabad idejüket egymással és ennyi. Senki nem mondta, hogy ez lesz az örökké tartó szerelem, mert nem, egyértelmű. Mi sem voltunk sokáig együtt 3 hónap, nem feküdtünk le, na és? Elvoltunk, kész ennyi volt. (Utolsó előtti vagyok 22/L)
2010. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
24%

15:43:


Semmiképp nem teljesen normális, ha a lány idősebb, főleg ilyen korban. Pl.: Ha egy 30 éves férfi "jár" egy 25 éves lánnyal az simán belefér. Mert "idősebb" korban már nem számít annyira a kor. De, ilyen tini fejjel, hogy 16 éves lányt egy 14 éves gyerek szúrja, az elég szánalmas. Azt hallom sokszor, pont az ilyen 16-18-as csitriktől, hogy "jaj milyen férfiatlan volt az a fiú, csak magával törődött". Ezt magának köszönheti, egy 16 éves lánynak kicsit érettebb sráccal kéne járnia, egy pár évvel idősebb srác ráadásul jobban tudja használni azt, amije van. És nem kell bujkálniuk. Egy 14 éves gyerkőcöt nem mutathat be a szüleinek. Most is ismerek olyat, ahol a lány 22 éves és egy olyan fiúval jár, aki most töltötte a 17-et. (De, 15-nek, ha kinéz) Vagy hallottam olyat, hogy 20 éves egyetemista lány, és egy 14 éves 8-os kölökkel dugassa magát. Ilyen esetekben majdnem mindig van valami nem normális dolog a háttérben. Emlékeztetnélek a kérdező kommentjére:


"A kérdező kommentje:

Náluk a szexről szól az egész kapcsolat:S"


Miről beszélünk akkor?!

Egyszerűen éretlen csitri. Aki 14 évessel d*gatja magát, az maga is éretlen a nemi kapcsolatra. De, az ő dolguk, mindenki úgy teszi tönkre magát ahogy akarja, de ha 14 évessel szexel, mit csinál majd 25 évesen(?) Kifognak égni. Nem lesz örömük. Azért kíváncsi lennék apuci anyuci tud-e erről. Persze sejtem. Mindegy, eltértünk a tárgytól.

2010. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Ha megnézed, majdnem egyszerre írtuk a választ a kérdezővel, és így nem láttam, hogy a kapcsolat a szexről szól, nem gondoltam ilyenre, hisz amikor én voltam a 14 éves sráccal 16 évesen, nekem meg se fordult a fejemben h lefeküdjek vele, pedig már nem voltam szűz. De igen, igaz így már teljesen másképp áll a dolog. Ez már így fura.

2010. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8hónap:S

változatlan helyzet..vagyis csak még kevesebbet találkozunk,beszéltünk.

2010. aug. 14. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!