Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érzem szomorúnak a...

Miért érzem szomorúnak a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Minden évben sokkal jobb volt úgy érzem, jó van most egyéb problémám de akkor is lehetne sokkal jobb vhogy olyan más lett most mint tavaly vagy akármikor máskor :S

16F


2010. dec. 24. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Öregszel. Én is észrevettem, hogy egy idő után már egyre kevésbé vártam a karácsonyt, én is mindig megjegyeztem, hogy valahogy régebben teljesen más volt. Egyéb problémák erre még rárakhatnak egy lapáttal.
2010. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát pl. mi most költöztünk kb. 2 hete, néhány dolgot föl kellett újítani stb....délben még HATALMAS kupi volt az egész házban, mindenhol por, törmelék, szerszámok....aztán vmi sz@r kicsapott különböző biztosítékokat, úgy hogy 5-ig nem volt villanyunk sem, ki kellett hívni az e-on osokat, h megcsinálják, nah azután kezdetem el lassan haladni, még most sincs minden kész, pl a szoba, ahol most vagyok, tiszta bazár még, de egy szoba készen van, van fa (persze azt is ma dél körül vettem meg lol)....mindegy, akkor is sztem azért kva jó a karácsony, mert van vmi hangulata, nem tudom, de nekem nagyon tetszik minden évben!!!!..............pedig én meg már 26 éves vagyok, tehát nem hinném, h a korral összefüggésben állna.Mind1, még két napig tart az ünnep, lehet, h holnap már jobb hangulatod lesz. Boldog Karácsonyt!!! ;)
2010. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a történet kicsit vicces bocsi :D Boldog Karácsonyt nektek is :D
2010. dec. 24. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!