Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várjátok a karácsonyt? : )

Várjátok a karácsonyt? : )

Figyelt kérdés

Olyan rhadt jó lenne már fát diszíteni miközbe kint esik a hó :),finom kajákat enni.:D Itthon az egész család.. Ajándékot kapni,adni..:) Fúú basszus.:D

http://www.youtube.com/watch?v=alf7q-t-JAw&feature=related


Erről jutott eszembe:DD


2011. szept. 16. 11:00
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
34%
az ünnepi szex is nagyon jó ám :P
2011. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

És ennek mi köze a szexhez?

A karácsony családi ünnep, remélem, hogy nem akarsz szexelni a fa alatt.

2011. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
jajj bmeg de ünneprontók vagytok..;) Kit érdekel hova írom, itt vagytok a legtöbben szóval ide írom. Majd a modi úgyis átteszi addig jöhetnek válaaszok..:D:))
2011. szept. 16. 11:09
 4/46 anonim válasza:
100%
Én várom is meg nem is. Szép szép, de mindig árnyékként vetül az ünnepre, hogy jön a vizsgaidősuck :(:(:(
2011. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 napietus ***** válasza:
én nagyon várom! már most elkezdtem ajándékokat venni (ha megtetszik valami, mi valamelyik családtagomnak jó lenne, megveszem), meg gondolkodtam az ünnepi menün :) (asszem ez a leegnehezebb része: 3 napra különleges, de mindenki által kedvelt kajákat készíteni, plusz a "beeső" vendégeknek falatkák, sütik...kitalálni nehezebb, mint megcsinálni :D)
2011. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 MolotovPunk ***** válasza:

Én már várom.

METÁL Karácsony!!!

2011. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
fhúú de imádom a karácsonyt:)) Olyan jó a fenyő illata is:) Nálunk asszem a szokásos menü lesz.Halászlé,töltött káposzta,meg még vagy egy raklap kaja.:)
2011. szept. 16. 11:16
 8/46 napietus ***** válasza:
nálunk én nem szeretem a halászlét, apám nem eszi az édesvízi halakat, férjem nem eszi a tengeri herkentyűket. szóval igényel némi kreativitást ez a halas menü, de mindig megoldom :) éjféli mise után meg nálunk nem töltött káposztát szokás enni, hanem borlevest. töltött káposzta csak másnap van.
2011. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

:))

Én életembe egyszer voltam karácsonykor Bécsbe tudjátok ott a nagy karácsonyi vásáron.Épp akkor esett a hó és még este is ott voltunk.Hát annál nincs szebb komolyan mondom!:) Aki teheti mindenképp menjen el,nagyon nagyon szép:)

2011. szept. 16. 11:22
 10/46 A kérdező kommentje:
Éjjféli misére mi is szoktunk menni,bár alig lehet beférni a templomba:)
2011. szept. 16. 11:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!