Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kik imádják a karácsonyt?

Kik imádják a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem fórum, de kíváncsi vagyok, ki hogy áll a karácsonyhoz, ki mikor kezd el készülődni, stb.

Pár napja beszélgettem egy ismerőssel, és lenézett amikor mondtam, elkezdtem a karácsonyi ajándékokat elkészíteni. Konkrétan húgom kötött kardigánt szeretne, és én fogom neki megkötni. Nem értette, miért álltam már neki...

Összesen 20 embernek kell ajándékot készítenem, és nem az utolsó pillanatban akarom, azon kívül szerintem a többségét magam fogom megcsinálni.

Ti hogy vagytok ezzel?


2011. okt. 20. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem és várom! Szeretek ajándékozni is, és az az igazi, amikor már égnek a kirakati fények és karis dalok szólnak! Ehh, de csöpögős, de én így szeretem :)
2011. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem, a karácsonyi vásárt is meg a forralt bor illatát, úgy szeretném, ha idén nagy pelyhekben hullana a hó Szenteste, az annyira megható, tavaly sajnos akkor nem esett!!!
2011. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom!

És szerintem mindenki szereti,kivéve akinek rossz élménye volt róla.

November vége felé kezdek készülődni.

2011. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
IMÁÁÁÁÁDOM :) legszebb ünnep a világon.
2011. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
en is imadom kulonosen most hogy mar 3-an fogunk karacsonyozni kislanyom elso karacsonya lesz iden.,mar nagyon varjuk,.ha ennyi embernek keszitesz ajandekot akkor szerintem is nyugodtan elkeszitheted hisz a napok gyorsan mennek:)
2011. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Aki szeretetre éhes, és szereti a békét.
2011. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem azok imádják, akiknek boldog családi életük van, és harmóni a lelkükben. Én pl. egyáltalán nem imdádom, sőt, ki vagyok borulva attól, hogy a tv-ben más sincs, csak boldog családok, akik együtt díszítik a fát, és örömködnek. Én egyedül nevelem a gyerekem, karácsonykor mindig depressziós leszek, és alig várom, hogy elteljen.

Karácsonykor a csapból is az folyik, amire nem akarok gondolni, és kötelezően szembesülnöm kell azzal, ami a legjobban fáj az életemben.

Decemberben általában már semmilyen bevásárlóközpontba nem teszem be a lábam, tv-t be sem kapcsolom, max dvd-t nézünk.

Nekem a karácsony egy kínszenvedés. Szerintem vagyunk így páran ezzel.

2011. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Éééén is imádom a karácsonyt! Sőt, az előtte való készülődést, vásárlást, keresgélést karis hangulatban. Az egész város díszben áll, fények, fahéj, mézeskalács, alma illat. Varázslatos!!!

Én az összes családtagnak vásárolni szoktam valami használható, nem túl drága dolgot, olyat amit nem csak nézegethetnek a polcon. Persze volt hogy mécsestartó házikót kaptak, vagy gyertyát, de ezeket általában mellékletként. :)

2011. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vallásos révén is szeretem a karácsonyt. Szép, megható, hangulatos ünnep.. :)

Szerintem semmi baj nincs vele, hogy elkezdted készíteni az ajándékokat, hisz 2 hónap, is itt van az ünnep. :)

2011. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én, én! Ajándékokat nem, de a sütirecepteket már nézem, és várom a hóesést, és az illatokat!
2011. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!