Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Télen hova mennek a nudisták?

Télen hova mennek a nudisták?

Figyelt kérdés
BUdapest és környékény!!
2010. dec. 25. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Én is szeretném tudni,végre kipróbálhatnám az új távcsőt!
2010. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én nem ez miatt mennék!csak még kezdö vagyok nyáron keztem!!
2010. dec. 25. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Telen fedett uszodaban is osszejohetnek, vagy szaunaba. Egy nudista nem csak a strandon nudista. Otthon, csaladi es barati korben is meztelen el, de ha kimegy az utcara felvesz egy ruhat. Telen is nudista, csak nem kint. Nezz fel egy nudista klubbot, ott megmondjak a programot.
2010. dec. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én idén fedeztemfel magamban!
2010. dec. 25. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:

"nézz fel egy nudista klubbot" Ez mit jelent?

Mert ha jön egy repülő és azt mondod "nézz fel" azt értem ,de egy nudi klubbra....

2010. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Nezz fel, keress fel, nyisd fel egy telefonkonyvet, nezd meg cimuket, szamukat, vagy nezd meg/fel oket egy website-on. Ertheto?
2010. dec. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező !


Én 4 éve kezdtem, azóta ha lehet, mindig szívesen kijárok nudira jóidőben nyáron. Télen csak fedett-uszodás programok vannak, esetleg szaunával, de ezek egyestés és ehhez képest drága bulik szoktak lenni ezért ilyenekre nem nagyon járok.

2012. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
70%
Én télen is nudista vagyok, bár az utcán nem de eldugott helyeken pl. erdőben télen meztelenül vagyok még hóban is.
2013. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!