Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelent?...

Szerintetek mit jelent? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

OLVASD EL LÉGY SZÍVES! CSAK MERT HOSSZÚ, MÉG RÁSZÁNHATSZ EGY PERCET!

Nyolcadikos vagyok, kisgimnáziumba járok és idén el kell döntenem, hogy jövőre maradok-e vagy pedig egy másik intézménybe felvételizek. Állandóan előjön a téma itthon. (A szüleim szeretnék, ha elmennék másik suliba)

2 hónapja azonban mentem volna be az öltözőbe, mert tesi következett, és akkor egy 11 éves ötödikes srác állt az ajtóban. Elállta az utat. Vártam mögötte egy darabig, aztán megfordult és bemutatkozott. (Bulcsúnak hívják) Nagyon aranyos kis szőke srác, okos, kedves vízilabdázik. Nagyon összebarátkoztunk. Teljesen beleszerettem (az okoskodók kedvéért, nem ÚGY szerettem bele!), olyan, mintha a kisöcsém lenne. Szerintetek ez véletlen, vagy okkal történt? Mármint most, hogy döntéshelyzetben vagyok, egy ilyen "tényező" lépett az életembe?! Ugyanis ha átmegyek egy másik suliba, valószínűleg megszűnne köztünk a napi kapcsolat! :( Kérlek írjátok le a véleményeteket!


2010. dec. 25. 20:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ezt miből szűrted le? 14 éves srác vagyok.
2010. dec. 28. 21:37
 12/20 anonim ***** válasza:
És ha átmégy egy másik suliba nem tudod tartani a kapcsolatot a fontos emberekkel? Ha csak hétvégén találkoztok, ahhoz is hozzá lehet szokni, hidd el! Szerintem jó ötlet lenne kipróbálnod egy másik sulit, mert szerintem egy katolikus iskola egészen már rendszert, nézőpontokat mutat számodra, mint egy esetleges másik.. És minél többet látsz, tapasztalsz, annál jobban fogsz boldogulni az életben:)
2010. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Honnan szűrtem le? Onnan, hogy így nem beszélnek, írnak 14 évesek ahogyan Te.
2010. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Inkább legközelebb ne szűrögessél te semmit. (Igen, ez eufemizmus az idióta-baromra). Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat.

Ja, és igazad van. Tényleg nem vagyok 14. 13 vagyok, jan. 10-én leszek 14! ;) Biztos jókedvemből írogatok ide.

2010. dec. 29. 09:08
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Azért mert "14 éves kissrác"-nak vallod magad, nem mindenki fogja el ezt elhinni, ha nem úgy írsz mint egy 14 éves. Abszolute nem is próbáltál átváltozni egy 14 évessé azonkívül, hogy bedobtál egy + jelet meg egy pár :) :( jelet.


Ami viszont kirítt a mondókádból az ez:

"11 éves ötödikes srác állt az ajtóban."

"Nagyon aranyos kis szőke srác"

"Teljesen beleszerettem"

"egy ilyen "tényező" lépett az életembe?! Ugyanis ha átmegyek egy másik suliba, valószínűleg megszűnne köztünk a napi kapcsolat!"

"A kissráchoz pedig annyira kötődöm, hogy számolom a napokat, hogy végre mikor találkozok vele! :)"


Remélem Te csak itt éled ki az valós érzéseiden alapuló fantáziádat és nem fogsz molesztálni egy kisgyereket.


Ha tényleg 14 éves vagy, csetelhetünk az MSN-en vagy Skype-on és majd ott bizonyíthatsz.

2010. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Te hülyE vagy! Nem tudom, hogy hogy bizonyítsam, hogy 14 éves vagyok, de már nem is érdekel. Ha pedofil lennék és gyerekeket akarnék molesztálni, akkor szerinted írnék a gyakorikérdésekre? Hogy tippeket kapjak? És minek szólna az iskolaváltásról a kérdés? És miért mondanám, hogy a jó büdös kurv@ @nyád akar gyerekeket molesztálni te se*gfej. Basszus, ez a kérdés ide nem is illik. Mind1. Egyébként pedig talán a kérdésre kellene válaszolni. Nem néztél még elég Dr. House-t ahhoz, hogy az emberek beszédstílusából szűrd le az életkorukat. Ez most pont nem jött be!
2010. dec. 29. 15:41
 17/20 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy hogy bizonyítsam, hogy 14 éves vagyok"


Nem tudod, hogy bizonyítsad? Pedig már leírtam:


"Ha tényleg 14 éves vagy, csetelhetünk az MSN-en vagy Skype-on és majd ott bizonyíthatsz."


Olvasni tudsz nem?


"Ez most pont nem jött be!" De bejött.

2010. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

immortalf.b@gmail.com


Ez az msn-em.


[link]


Facebook profil! Nyugodtan jelölj be! És nem, nem jött be! ;) Jelölj be face-en és majd meglátod, vissza is igazollak! ;)

2010. dec. 30. 08:39
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg megtalálod a testvéreim között Bulcsút! ;)
2010. dec. 30. 08:56
 20/20 A kérdező kommentje:
Na szerintem lerendeztem altamagná-val a dolgot, ha még most sem sikerült meggyőznöm, akkor le van sajnálva. Köszi az eddigi válaszokat, és ha valakinek még van véleménye (pl.: hogy úgy vagyok 14 éves, mind Lady Gaga, vagy ilyesmi.... Nem, várjunk, ilyet inkább már ne :), akkor azt megköszönném és szívesen elolvasnám!
2010. dec. 30. 10:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!