Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok, most...

18 éves lány vagyok, most jöttem rá, hogy (én is) szeretném élvezni az életet!?

Figyelt kérdés
Szóval, 1-2 éve sűrűbben jártam el "szórakozni", de ebben az évben egyszer sem voltam.. valahogy nem volt kedvem. De most úgy érzem, hogy "nem éltem ki magam", "besavanyodtam", mindenki körülöttem társasági életet él, én meg mindig egyedül gubbasztok itthon. Nem vagyok csúnya lány, de nem igazán nyitok az emberek felé, valahogy nem szeretem őket, mert tudom, hogy rosszak, és úgyis csalódást okoznának. Nem vagyok híve a felszínes kapcsolatoknak sem, ezért nem igazán haverkodok... akikkel jóban vagyok, azok tényleg igazi barátaim, másokra meg nincs szükségem. Illetve néha úgy gondolom, jó lenne csak úgy spontán "spanolni", mint mások, de valahogy mégsem megy. És még szűz vagyok... Mostanában mindig nagyon fel vagyok izgulva és úgy érzem már nagyon jó lenne ha történne valami.. persze nem egy idegennel szeretném, hanem komoly kapcsolatban.. de komoly kapcsolatot meg nem igazán szeretnék, mert a vége úgyis csalódás lenne és nem szeretnék megbízni valakiben, hogy aztán a végén eláruljon... De így akkor örökre vénlány maradok :S Az osztálytársaim meg a környezetem nagyban pasiznak, meg stb, de nekem sosem ment.. olyan fura érzés ez.. Szóval ennek az egész kérdésnek az lenne a lényege, hogy szerintetek hogy kezdjek el szórakozni, úgy, hogy nekem is jó legyen, de ne nézzenek ribancnak, vagy alkoholistának, mint a mai tinik nagy részét?... Szóval értitek. Nincs nagy baráti társaságom, mármint olyanok akik eljárnának bulizni, mert a barátaim nagy része "rendes", otthonülős típus, mint én.. Mondjuk, gondolom most hülyének néztek, emiatt a nagy magyarázás miatt, bocsi, hogy hosszúra sikeredett :D
2010. dec. 25. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"mert tudom, hogy rosszak, és úgyis csalódást okoznának"

Hát akkor a te helyed a Thanatos túlsó partján van!

Jó átkelést ;-)

2010. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
stüx-öt akartam írni, bocs
2010. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gavariusz-isten áldjon meg, mindenkiben nem kell megbízni, de nem minden ember rossz.
2010. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azzal kezdeném hogy nem olyan helyekre járnék mint a "tiniribancok" magyarul a tinik durván 90%-a. És mondjuk én nem is járok olyan bulikba mint mások, én teljesen máshova, de oda is a barátaimmal megyek, sose öltözök ki kihívóan, felesleges, csak a barátaimmal vagyok, meg max másokkal ismerkedem de csak barátkozás céljából, ha iszom mindig csak annyit amennyi jólesik, és nem a bulin üvegekkel a kezemben, nem dohányzom h azzal égessek meg mindenkit.

Én baromira nem érzem magam "ribancnak" meg alkoholistának. Ha buliba megyek csak a barátaimmal foglalkozok.

2010. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"Mostanában mindig nagyon fel vagyok izgulva és úgy érzem már nagyon jó lenne ha történne valami.. persze nem egy idegennel szeretném, hanem komoly kapcsolatban.. de komoly kapcsolatot meg nem igazán szeretnék, mert a vége úgyis csalódás lenne és nem szeretnék megbízni valakiben, hogy aztán a végén eláruljon... De így akkor örökre vénlány maradok :S "


Egyre inkább az az érzésem, hogy ez a kérdés kamu!

2010. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj ismerkedni interneten, ott közvetlenebbül tudsz beszélni.

Én nem nagyon tudok csajozni, mert félek a visszautasítástól, és attól, hogy mi lesz azután, de interneten megismertem egy csajt, akivel sokat beszéltünk netten, és később közvetlenül tudtam vele beszélni a valóságban is.

2010. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sverdans, miért lenne kamu? Fiatal vagyok, nem lehetek biztos az érzéseimben.. és mivel volt részem csalódásban, gondolom meg tudsz érteni.. De ha nem, az sem baj...
2010. dec. 25. 21:24
 8/12 A kérdező kommentje:
21:14-es, milyen helyekre jártok?
2010. dec. 25. 21:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jöttél rá, - erre nem rájönni kell, mert ki ne szeretné élvezni az életet?! - csak irigykedsz a körülötted levőkre. Azt hiszed, hogy kevésbé vagy értékes ember mint ők, ami nem igaz. Magadat hozzájuk hasonlítod már olyan szinten, hogy rosszul vagy saját magadtól. Nem szabad. Csupán azért megtenni valamit, mert mások is azt csinálják, és kényszerből örülni valaminek hidd el, nem egészséges. Fogadni mernék, hogy a legtöbbnek nincs normális élete, csak te úgy látod, mert a felszínt mutatja.

Maradj olyannak amilyen vagy, úgy élvezd az életet ahogy igazán élvezni szeretnéd, lehetőleg úgy, hogy másoknak és magadnak ne okozz sose fájdalmat.

Ja és úgyis megfogsz változni előbb-utóbb, mindenki volt már ilyen állapotban, hogy mindenki rossznak tűnt. :D

2010. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ez tetszett! :))
2010. dec. 25. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!