Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én miért nem tudom élvezni az...

Én miért nem tudom élvezni az életet, mint a többi lány? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
17 leszek lassan.....de úgy élek mint egy 70 éves.Szeretnék én is fiúkkal csókolózni, csavarogni ide oda.Ha elkezdenek a fiúk udvarolni, én nem tudom viszonyozni, mindig komoly és mogorva vagyok. Ha elhívnak valahova én nem megyek, mert biztosan zavarba lennék. Egyszerűen nem lehet hozzám 3 métertől közelebb kerülni! És ez nagyon zavar, ez valami velem született betegség?
2011. máj. 4. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen vagy és kész. biztos vagyok benne,hogy fogsz még változni:)
2011. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
eleinte én is ilyen voltam, de utánna hogy sokat unszoltak a barátaim,hogy menjek el velük ide-oda,nagy nehezen elmentem,és nagyon jól éreztem magam.azóta járok komolyabban bulizni. én azt tanácsolom menj el egyszer,kétszer hátha megtetszik és levetkőzöd a gátlásaidat.
2011. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiatalabban is ilyen voltál, vagy csak most? Nekem ez vmi erős önbizalom hiánynak vagy depressziónak tűnik. Persze nem vagyok pszichológus. Sztem próbáld átgondolni az életed, hogy mit akarsz magadtól, mit vársz másoktól stb. Egy kicsit én is magamnak való vagyk, de azért kellegy határt találni. Lehet, hogy kicsit durva tanács, de ha tisztázod magadban a dolgaidat. Esetlegeses levetkezed a fölös félelmeidet, akkor próbáld meg egy kicsit erőltetni a társas kapcsolatokat buli, fiúk stb. Tudod evés közben jön meg az étvágy.
2011. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen voltam......
2011. máj. 7. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!