Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek az emberek hány%-a...

Szerintetek az emberek hány%-a dadog?

Figyelt kérdés
Fura,de 1%-ot mondanak,pedig nagyon sok osztály közösségben megfordultam már és mindenhol volt legalább 2 emberke aki valamilyen szinten dadogott a 28-30 emberből,ez pedig nem 1% inkább 5-6.Azt persze tudom,hogy felnőttként 5ször annyi férfi dadog mint nő.
2010. dec. 26. 21:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem gyógyul meg,azaz aki akkor dadogott vagy később pl középsuli és felsőbb iskolákban annál maximum picit javulni fog,vagy netán romlani.Én sokakkal találkoztam azóta is és az eltelt évek nem sokat számítottak,inkább csak jobban próbálták leplezni.Egy laikus sokszor tényleg nem gondolná,mert nem mindenki dadog gőzerővel,azok már tényleg a súlyosabb esetek.Én azokra is értettem akik csak mondjuk feszült helyzetben,vagy hangulattól függően akadnak meg.Dadogást azért nem írtam,mert az emberek csak kis %-a meri felvállalni t-t-t-t vagy p-p-p,akkor inkább mást mondanak vagy semmit.
2010. dec. 27. 22:49
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem akarok veled vitatkozni, ezért csak egy linket adok:


[link]

2010. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen tudom,már olvastam.

Csak azért kötekedem ilyen erősen,mert hivatalosan

Én se vagyok benne abban az 1% ban mert erről a dologról

soha sehol nem nyilatkoztam és nem is voltam kezelésen sem.Tehát szerintem rengetegen vannak még így ezzel.

2010. dec. 28. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!