Mikor fog megérkezni?

Figyelt kérdés

Dec. közepén volt a szülinapom. Előtte fél hónappal felhívott a keresztmamám hogy mit kérnék szülinapomra. Azt mondtam, semmi különleges, leginkább rucikat szeretnék magamnak.

Eddig mindig azt csinálta hogy szülinapomra egy üdvözlőlapot + utalványokat küldött amiket be lehetett váltani sokmindenre: elektronikai cuccra, ruhára, kajára is. Beletette az üdvözlőlap közepébe, és úgy tette bele a borítékba, és ezt elküldte postán.

Szülinapom estéjén felhívott boldog szülinapot kívánni, és mondta "majd megkapod az ajándékod" mert azt is mondta h eddig nem volt otthon - tehát gondolom nem tudta feladni amit akart postán.

De semmi nem érkezett eddig :S Megjött a karácsonyi üdvözlet a családnak, csak egy sima lap (ezt 21én adta fel). Szal ha nekem küldött volna valamit postán az már rég ideért volna nem?

Szerintetek ide fog érni? Elkallódhatott a postán? (szinte biztos vagyok benne és a szüleim is h most is utalványt küld, bár az is előfordult hogy a szüleim számlájára utalt pénzt, de ezt eddig nem látták a szüleim a számlán...)

Szerintetek a posta keverhette el? Mert még egy sima üdvözlőlap se jött hogy "boldog szülinapot"... :/

17/l


2010. dec. 28. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

1,lehet h megkérdezte de még nem küldött semmit,mert valamiért nem tudott,akár anyagi gond(amiröl nem tudsz).

2,szerintem ha küldött volna szolt volna h na megérlezett a csomag amit küldtem?!

3,ne firtazsd a dolgot egyenlőre mert lehet h neki kellemetlen h nem tudott küldeni neked valamit,lehet majd utolag potolja.

"Nekem anyum kint van külföldön,mindig ha küldünk egymásnak valamit szolunk h megy a csomag ha pedig meglepi akkor azért kivárjuk azt amennyi időn belül még okés ha megérkezik.Volt már olyan hivatalos levél ami pár év alatt még mindig nem jött meg!Viszont akkor is szolt anyu amikor rákérdeztem h ö elküldte.Most karácson elött adott fel csomagot,benne karácsonyi ajcsival(Londonbol)

és nem keveset fizetett h ideérjen időben,viszont sajnos most h volt ez hogy a repülök nem mentek rendesen így sajnos nem érkezett meg karácsonyra.Most várom mikor jön!

Szerintem légy türelemmel.Szerintem abban bene van minden h azt mondta h "majd megkapod" -elöbb utobb meglesz tuti!

2010. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Belegondolva igazad lehet. Mert mindig ilyen utalványokat küld, mint említettem, és azért is aggódom, mert ezek az utalványok mindig dec. 31-ig érvényesek (ha elküldi dec. közepén akkor ugye van egy fél hónapom h levásároljam, de ha késik a levél, ma van 28-a, na az ciki...)

De igazad lehet, mert a keresztmamám már nyugdíjas, a keresztapum is hamarosan megy nyugdíjba (anyagi gondjaik nincsenek mert keresztapum fejes... jó nagy a házuk, meg rengetegszer utaznak el) Lehet h elutaztak és keresztmamámnak nem volt ideje feladni... vagy olyasmi utalványt küld majd ami az újévben lesz beváltható nem tom:S

2010. dec. 28. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!