Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Irnátok olyan idézetet ami...

Irnátok olyan idézetet ami arrol szol, hogy egyedül szeretnék lenni és nem kell társ?

Figyelt kérdés
Egy szingli csaj :)
2010. dec. 29. 17:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
"Eddig veled jártam az erdő sűrűjét, most egyedül mennék, jöhet bármi veszély!"
2010. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

www.citatium.hu


itt nézelődhetsz, itt elég sok van.

amúgy miért szeretnél egyedül lenni? szerintem sokkal jobb társaságban lenni, persze olyanban, amiben jól érzed magad.

21F

2010. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
"Nem kell nekem senki mert egyedül a legjobb"
2010. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat :)

Hát barátom elég sok van ,akikkel el járok szórakozni stb..de igy komolyabban nem kell senki és ezt valakik nem értik meg :) pedig nem vagyok olyan idős hogy valaki kelljen mellém :)

2010. dec. 29. 17:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Innen mazsolázhatsz:

[link]


Ne maradj egyedül, mert társra mindenkinek szüksége van. Az, hogy szeretsz egyedül lenni OK, mert én is egész jól elvagyok. Ne menj férjhez, ha nem akarsz, de barátod, akivel gyakran együtt lehetsz, de mindkettőtök kicsit szabad is, legyen!

Egyáltalán létezhet ilyen kapcsolat?

2010. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A mis soledades voy,

De mis soledades vengo

Porque para andar conmigo

Me bastan mis pensamientos

2010. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyári emlék jaj de kedves, jó volt szép volt tova szállt. Téli estén majd előveszem a tengerparti nyaralást. Téli napfény simogatja arcomat,ráérősen sétálok a fák alatt élvezem hogy a csend átölel, nem is vágyom másra csak a simogató napsugárra
2010. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt akarom, hogy képes legyek megváltoztatni mások életét. Őszinte, megbízható és gondoskodó akarok lenni. Mindössze arra vágyom, hogy ezt teljesen egyedül vigyem véghez.


A Magány az a barát aki kéretlenül hozzád szegődik, az egyetlen aki mindig megtalál ha nem kéred akkor is. Nem tudni ő ragaszkodik- e jobban hozzád, vagy csak te nem tudod elengedni. A magány az a barát, aki felidézi a szép emlékeket, boldog pillanatokat, s nem engedi elfeledni azokat.. Fájdalmas a jelenléte, de élhetsz nélküle??

2010. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 böiler ***** válasza:

Ez egy Hátsó Szándék dalszöveg. Szerintem nagyon igényes punk zenekar, persze ez az én véleményem. És tulajdonképpen vehetjük annak, hogy egyedül szeretne lenni, bár lehet, hogy nem olyan értelemben amiben te gondolod. Ettől függetlenül megkapod tőlem, hátha valakinek megtetszik, és tovább kutat pár szám után. :) Sajnos már feloszlottak.


"Langyos a kávé, a hűtőn a megszokott üzenet:

Hazafelé vegyél tejet és egy kiló kenyeret

Ahogy húzza a papírt a mágnes lassan elengedi

Jó lenne már az egészet elfelejteni


Ne várjatok haza

A pénznek nincs, de a nyomornak van szaga

Nagyokat nyögve lassan indul a villamos

A mocskos ablak a külvilágból mindent összemos

Csütörtök lehet vagy talán még csak szerda van

És észre sem veszi ahogy az élet elrohan


Ne várjatok haza…


Dühösen ér haza, a család már alszik,

Jobb is így talán, nem rájuk haragszik

Elmúlt egy nap s nem változott semmi

Csak a hűtőn várja egy újabb cetli

Kívülről tudja mi áll a papíron

"a vacsorád ott kint az asztalon"

Nézi egy darabig majd megfordítja

S a másik oldalra ezt a két sort írja


Ne várjatok haza…"


17/F

2010. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A két szemed, az lett a vesztem,

ezért most őket üvegpohárba tettem.

Bornai T.

2010. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!