Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért roszabb a soványnál a...

Miért roszabb a soványnál a kövérebb? Miért vetik meg, nézik le az emberek a testesebb vagy kövér embereket?

Figyelt kérdés

ELvileg minden 3dik gyerek elhízott mamár hazánkban s felnőttek közt is szép a számuk. Tudom, hogy rossz és egészségtelen. Nem azt mondom, hogy dicsérni kéne vagy utánozni, egyszerűen elfogadni, hogy igen, van ilyen s nem leköpni meg lesajnálni. ELég bajuk van nekik is a súllyukal miért tetézik ezt? Nekik is van lelkük!

Meg ha valaki mégis feladja vagy elfogadja a nemideális kinézetét akkor is. Szerintem ez egy szemét dolog! Én még senkit nem néztem le, hogy 30 vagy 120kg, hogy fekete vagy fehér, van-e lába vagy tűzfoltja stb.


2010. dec. 29. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%

nézz körül az utcán az intézményekben.... szerinted reális az hogy minden 3. ember elhízott??? hát nem

másrészt többes szám 3. személyben beszéltél a kövérekről tehát ŐK

most akkor te nem is vagy az, te lettél a védőszentjük vagy hogy jött ez a kérdés?

lehet hogy szemét válasz volt csak most nem értem a nagy felindulást...

2010. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer azt magyarázta egy fogyókúra-mániás, 34-es méretű nő, hogy ő azért nem szereti a kövéreket, mert nincs akaraterejük, és igénytelennek tartja őket, mert nem foglalkoznak annyit a testükkel, mint ő. (mármint a 34-es méretű nő).


Én meg szeretem a vidám, duci embereket, olyan jókat tudok velük nevetgélni. :)


Azt már én sem szeretem, ha kövér és elhanyagolt valaki.. így együtt. A kövérséggel önmagában nincs semmi bajom, az viszont tény, hogy nem egészséges. (magas vérnyomás, koleszterinszint, és társai).

2010. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Most akkor mit is kérdezel? Melyik kérdésre szeretnél választ kapni?
2010. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most épp 100 kg körül vagyok, leadtam már 20-at.

Viszont...

Egyre rondábbnak látom magam, egyre depressziósabb vagyok, azt hiszem táplálkozási zavaraim lettek, egyre többször köpöm ki a megrágott kaját, nincs szükségem barátokra már.. Szinte alig nevetek, témám sincs amiről beszélhetnék..


Agyamra ment ez az egész azt hiszem :(

2010. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3barátnőm is sulyosabb, de mind a magasága miatt (150cm körül vannak). Mind tiszta, ápolt, rendes aranyos. Az egyikük egy nagydumás vidámka aki imádja a szép ruhákat, smink, parfüm stb. Szegényt meg jól átverte s megszégyenítette egy szemét a szórakozóhelyen egy gizda múmiával.:S Azt a csávót én agyonverném legszívesebben.
2010. dec. 29. 23:04
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok emberen van felesleg, kin több, kin kevesebb, "minden harmadik elhízott" túlzás, de hogy minden harmadik túsúlyos, az már reálisabb. Azért fújnak a testesebb emberekre, mert a TV alkotta hamis világot akarják maguk körül látni az emberek. Mindenkinek tökéletes alakja, nagy háza, autója, fiatal csinos plasztik bombázója, drága kutyája stb legyen. Sajnos a celebeket, és a gazdag szomszédot majmoljuk, aminek semmi értelme. A tinik közt lehet, hogy nincs sok kövér, de a 40 év felettiek közt bizony sok van. Nem csak a kövéreket nem fogadják el, bárkit kinéznek maguk közül az emberek, akinek más az értékrendje, szokása, külseje, mint az átlag, az elvárt divatos trend.
2010. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

22:59-es hagyd abba, szerintem nem jól csinálod a fogyókúrát... Ha már lement 20 kg, akkor nagyobb életkedvvel kéne lendülni, hogy na, még a maradék x kiló... :) Valamit biztos nem jól csinálsz... Lány vagy vagy fiú? És milyen magas? Lehet, hogy már nincs is szükséged több fogyásra!


Egyébként én pont azt mondom, hogy inkább egy életvidám duci, mint egy depressziós kóró. És ez igaz az élet minden területére! :)

2010. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

első vagyok

azis szép ám amikor átesnek a ló túloldalára

mint írtad most te is: egy múmiával, na kössz

én rendesen figyelek az alakomra és igen vékony vagyok és szeretem, de mikor ilyet hallok.... :@

ruhaboltban vagyok alkalmi melós, egy kövér csajra nem ment fel a 32es nadrág erre közölte: ezeket a nadrágokat itt mind csirkékre tervezték mint te vagy

de jó!

most akkor hurrogjuk le azokat akiknek vékony alakjuk van

amúgy meg nekem is van kövér barátnőm és igen nagyon szeretem őt, tehát véletlenül se higgye senki azt hogy problémám van velük, na de hát...

2010. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

23:08

Jól csinálok, csak folyton ez jár a fejemben...

167 cm-es nő vagyok.

2010. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

megint első

22:59-esnek üzenem: ne legyél depis hanem legyél magadra büszke hogy már ennyit le tudtál adni

minden nap állj a tükör elé és mond el: büszke vagyok magamra és egyre szebb vagyok - hidd el segít

én is nagyon depresszióra hajlamos vagyok és most lett elegem... változni fogok mert rövid az élet

ne szomorkodj, biztosan szép vagy, ismerkedj tedd azt amit a legjobban szeretsz

ja és: reggel mikor felkelsz kezd egy mosollyal a napod: meg fogja határozni az egész napodat ;)

2010. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!